Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Sosyetik Ev Kadınları’ndan Neslihan Kozanoğlu kimdir? Neslihan Kozanoğlu’nun cemiyet hayatı…
‘Sosyetik Ev Kadınları’ndan Neslihan Kozanoğlu kimdir? Neslihan Kozanoğlu’nun cemiyet hayatı…
Neslihan Kozanoğlu kimdir? Sosyetik Ev Kadınları ile hayatımıza girdi. Lüks yaşantısı ile dikkatleri üzerine çeken sosyetenin ünlü ismi ve Sosyetik Ev Kadınları'nın en popüler ismi Neslihan Kozanoğlu kaç yaşında ve nereli? İşte sosyetenin ünlü ismi ile ilgili merak edilenler ve bilinmeyenler...
Magazin 13 Şubat 2018 - 12:43

Cemiyet hayatının ve sosyetenin  tanıdık simalarından Neslihan Kozanoğlu, Sosyetik Ev Kadınları'nın yarışmacılarından en çok takip edileni… Polonezköy'deki çiftliğinde yaşamını sürdüren Neslihan Kozanoğlu'nın özel hayatı kaç yaşında olduğu ve nerede doğduğu araştırılıyor. Peki Neslihan Kozanoğlu kimdir? Sosyetik Ev Kadınları Neslihan kaç yaşında?

Neslihan Kozanoğlu gündemin merak edilen isimlerinden. Neslihan Kozanoğlu, Sosyetik Ev Kadınları programına katılmasının ardından araştırılan isim oldu. Polonezköy'de yaşayan ve burada bir çiftliği bulunan Neslihan Kozanoğlu ile ilgili detaylar…

NESLİHAN KOZANOĞLU KİMDİR?

Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden olan Neslihan Kozanoğlu, lüks yaşantısıyla tüm dikkatleri üzerine toplamıştır. Batmış olan Hisarbank’ın eski ortaklarından Ahmet Kozanoğlu ile yaptığı evlilikle adından sıkça söz ettirmiştir. Bankanın batması sonrasında Neslihan Kozanoğlu organik tarım işine yönelmiştir.Bafra Küçük Gazi İlköğretim Okulu ve Üsküdar Amerikan Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimini de İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden tamamladı.

neslihankozanogluic

 

AMERİKAN LİSESİ’NDEN MEZUN

Neslihan Kozanoğlu Amerikan lisesi mezunu ve daha sonra İngiliz Filolojisi eğitimi almıştır.

İLK EVLİLİĞİNDEN BİR OĞLU VAR

İlk evliliğinden, Başar Kozanoğlu adında en az annesi kadar çılgın bir oğlu vardır.

Polonezköy'deki özel tasarım çiftliğini inşa etmek için Amerikan mimarlarla çalışmıştır. Büyük baş hayvan besiciliği ve organik üretim yaptığı devasa bir çiftliğe sahiptir. Her tür hayvanı, meyve ağaçları ve sebze gibi her şeyi kendi kontrolü altında organik olarak üretiyor.

Antikaya olan tutkusu evine de yansımış durumda. Evin her köşesi antika eşyalarla dekore edilmiştir. Uzun yıllardır İstanbul'un cemiyet hayatında yer alıyor ve çevresindeki her kadınla alakalı birçok dedikoduya ve bilgiye sahiptir. Şehrin uzağında doğayla iç içe yaşamayı tercih etmektedir.

neslihankozanogluic1

NESLİHAN KOZANOĞLU EŞİ AHMET KOZANOĞLU KİMDİR?

Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden olan Neslihan Kozanoğlu, lüks yaşantısıyla tüm dikkatleri üzerine toplamıştır. Batmış olan Hisarbank’ın eski ortaklarından Ahmet Kozanoğlu ile yaptığı evlilikle adından sıkça söz ettirmiştir. Bankanın batması sonrasında Neslihan Kozanoğlu organik tarım işine yönelmiştir.

neslihankozanogluic2

LÜKS MARKALARLA TARLADA

Her türlü çiftlik işini kendi yapabiliyor ve ani oluşan durumlarda bunu marka kıyafetleriyle duruma müdahale etmekten çekinmemektedir

Ahmet Kozanoğlu’nun birinci evliliğinden olan çocukları ile Neslihan Kozanoğlu’nun arası epey açık olduğu söylenmketedir. Cemiyet hayatının oldukça tanınan bir siması olan Kozanoğlu, eşiyle birlikte yaşamını basından uzak yaşıyordu. Polonezköy’de bir çiftliği bulunan Neslihan Kozanoğlu burada hayvancılık ve tarım yapıyor. Ünlü isim ayrıca kendi evini dizilere kiraya vererek isminden bashettirmişti. Çift bugüne kadar Aşk-ı Memnu ve Kurtar Vadisi’ne evlerini kiraya verdi ve Neslihan Kozanoğlu konu hakkında “Sosyete artık böyle para kazanıyor” açıklamasını yapmıştı.

Son güncelleme: 14:09 - 13.02.2018