Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim kimdir? Sosyetik Ev Kadınları Neslihan Kozanoğlu, Elif Sağlamyürek, Günsel Ülkü, Esra Tekgöz Kızıltaş ve Ezgi Dargı kimdir?
Kim kimdir? Sosyetik Ev Kadınları Neslihan Kozanoğlu, Elif Sağlamyürek, Günsel Ülkü, Esra Tekgöz Kızıltaş ve Ezgi Dargı kimdir?
Gündüz kuşağında birçok izleyicinin ilgisini çekecek Sosyetik Ev Kadınları ekranlara gelmeye başladı. Sosyetik Ev Kadınları programında Neslihan Kozanoğlu, Elif Sağlamyürek, Günsel Ülkü, Esra Tekgöz Kızıltaş ve Ezgi Dargı arasında yaşanacaklar her gün merakla bekleniyor. Cemiyet hayatını gözler önüne seren program Sosyetik Ev Kadınları yarışmacıları kimdir? İşte Neslihan Kozanoğlu, Elif Sağlamyürek, Günsel Ülkü, Esra Tekgöz Kızıltaş ve Ezgi Dargı hakkında merak edilenler...
Magazin 7 Şubat 2018 - 12:11

Kanal D ekranlarında 5 Şubat Pazartesi günü başlayan Sosyetik Ev Kadınları programı hafta içi her gün izleyici ile buluşuyor. Cemiyet hayatının 5 ismi arasında geçen diyaloglar ve yaşam tarzları Sosyetik Ev Kadınları programı ile ekranlara taşınıyor. Son bölümde Neslihan Kozanoğlu oğluna gelin adayı baktı. Neslihan Kozanoğlu, Elif Sağlamyürek, Günsel Ülkü, Esra Tekgöz Kızıltaş ve Ezgi Dargı arasındaki yarış devam ediyor. Peki Sosyetik Ev Kadınları yarışmacıları Neslihan Kozanoğlu, Elif Sağlamyürek, Günsel Ülkü, Esra Tekgöz Kızıltaş ve Ezgi Dargı kimdir?

Onlar güzellikleriyle göz kamaştıran, cesaretleriyle hayran bırakan, bazen kırılgan ama çok güçlü kadınlar! Türkiye'nin en sosyetik 5 kadını, hayatlarını tüm gerçeklikleriyle izleyici ile paylaşıyor. Sosyetik Ev Kadınları son bölümde, Neslihan Kozanoğlu ve Elif Sağlamyürek'in beraber gittikleri kahvaltıda yaşanan telefon krizi, Elif ve Esra'nın yüzleşmesine sebep oldu. Esra ve Elif arasında yaşanan konuşmada masayı önce Neslihan sonrasında da ise Esra terk etti. İşte yarışmacıların hayat hikayeleri…

 

NESLİHAN KOZANOĞLU KİMDİR?

İstanbul'da doğdu. Bafra Küçük Gazi İlköğretim Okulu'nda okudu. Daha sonra Üsküdar Amerikan Lisesi'ni kazandı. Buradan mezun olduktan sonra İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı. Yirmi sene önce Türkiye'de ilk defa kendi tarlalarında ekolojik tarımı başlattı. Sebze ve meyve yetiştirdi ve süt ürünleri üretti. Buradan elde ettiği gelirle sekiz öğrenci okuttu. Çeşitli gazetelerin yemek tarib köşelerinde yazmaktadır, ayrıca iki ayrı dergide yemek köşelerini hazırlamakta, restoranları tanıtmaktadır. Kozanoğlu, aynı zamanda bir internet sitesinde de köşe yazarlığı yapmaktadır.

OĞLUNA GELİN ADAYI BAKTI

Neslihan, arkadaşının tavsiyesi üzerine oğlunu Melis ile tanıştırmak istiyor. Oğlunun artık evlilik yapmasını isteyen Neslihan, açık konuşuyor. Daha sonra yanlarına Elif de katılıyor. Melis’in bu önemli sınavı bir hayli çetin geçiyor.

GÜNSEL ÜLKÜ KİMDİR?

Günsel Ülkü moda tasarımcısı olarak biliniyor.Ülkü, ‘L’Atelier d’Existence’ isimli markanın da tasarımcısıdır. Günsel Ülkü Boğaziçi Üniversitesi İsletme bölümünden mezun olmuştur. Fashion Tv’de modacı olarak programlara çıkmaktadır. Günsel Ülkü son dönmede güzel sesinin farkına varmış ve stüdyoda çalışmalar yapmıştır. Pilates yapmayı çok sever. Bir çok ünlü ile davetlere katılmıştır.

Günsel Ülkü şirketinin 10 yıl kuruluşunu Nişantaşı’nda bulunan The Muse kafede kutlamıştır. Günsel Ülkü 2018 Couture koleksiyonunda bu partide katılımcıları ve basınla paylaşmıştır. Günsel Ülkü güzelliğini aklı ile birleştirmiş ve tasarım işine girerek çok başarılı olmuştur. Bir çok ünlü isme tasarımda danışmanlığı da yapmaktadır.
gunselulku

Lüks yaşantısıyla dikkatleri üzerine çeken Neslihan Kozanoğlu, Ahmet Kozanoğlu ile evlililiğiyle gündeme gelmişti. Ahmet Kozanoğlu'nun birinci evliliğinden olan çocukları ile Neslihan Kozanoğlu'nun arası epey açık olduğu iddia ediliyor. Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden olan Kozanoğlu çifti herkesten hayatını gizliyordu. Polonezköy'de çiftlik alan ve orada organik hayvancılık ve tarım yapan Kozanoğlu lüks yaşantısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. İngiliz Dİli ve Edebiyatı ve Üsküdar American Academy'de öğrenim görmüştür.

EZGİ DARGI KİMDİR?

2002 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olduktan sonra, Istanbul’un en prestijli otellerinde davet ve ziyafet organizasyonu konusunda deneyim sahibi oldu. Bu çalışma hayatım süresince her organizasyon için davet sahiplerine kendilerini özel ve eşsiz hissettirecek konseptler yaratma fırsatı buldu. Daha sonra yaklaşık on yıl önce kendi firmasını kurarak butik ve konsept çalışmalar yaptığım, baştan sona her detayı tasarlanmış düğün ve davetlere imza attı. Ezgi Dargı kendini düğün planlayıcısı olarak tanımlıyor. Evli olan Ezgi Dargı'nın iki çocuğu bulunuyor. 2 çocuğu olan Ezgi Dargı çocuklarının üzerine titriyor.
ezgi-dargi-kimdir

ELİF SAĞLAMYÜREK KİMDİR?

Elif Sağlamyürek aslında Mimardır; ancak Cafe işletmecisi olunca kendisini Kahvenin Ustası olarak tanıtmıştır. Nişantaşı’nda bulunan ve genelde ünlülerin takıldığı Bee Coffee’nin sahibidir.

Le Baron sahnesinde cumartesi geceleri sahne almaktadır. Elif Sağlamyürek sosyetenin içinde olsa da son zamanlarda dışlanan ismi de olmuştur; Elif Sağlamyürek bir çok sosyete toplantısında artık yer alamamaktadır.
elifsaglamyurek

Elif Sağlamyürek’in sosyete ilk girişi Ünlülerin evlerini mimar olarak dekore etmesi ile başlamıştır; sonra cafe açan ve sosyeteyi buraya toplamayı başaran Elif Sağlamyürek son olarak sanat yönünü keşfetmiş ve sahnelere kadar çıkmıştır.

ESRA TEKGÖZ KIZILTAŞ KİMDİR?

Esra Tekgöz Kızıltaş Gia Cadde Güzellik merkezinin kurucusudur. 13 yıllık öğretmenlik hayatı vardır. Sonrasında öğretmenlikten sıkıldı ve iş kadını olmak için sektör değiştirmek istedi. Bir müşteri olarak kendi ihtiyaçlarından yola çıktı ve kendisinin istediği gibi bir güzellik ve masaj merkezi kurdu.
esra-tokguz880

Esra Tekgöz sonradan evlenerek soy ismini Kızıltaş olarak değiştirmiştir. İstanbul’un en çok sevilen ve en pahalı güzellik merkezi olan Gia Güzellik merkezinde sosyetenin de nabzı tutulmaktadır. Bu güzellik merkezine gelen müşteriler ile samimi ilişkiler kuran Esra Tekgöz Kızıltaş böylece sosyeteye de dahil olmuş oldu. Evlidir ve 2 oğlu vardır. esratekgoz. com isimli bir internet sitesi vardır.

 

Son güncelleme: 12:07 - 09.02.2018