Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söylemezsem Olmaz’da yumruklar konuştu!
Söylemezsem Olmaz’da yumruklar konuştu!
Programı hazırlayan ve sunan Ömür Varol ile yorumcu Nihat Doğan yayın sonunda yumruk yumruğa birbirlerine girdi.
Magazin 11 Nisan 2017 - 07:06

Büyük kavgayı, araya giren güvenlik görevlileri ve çalışanlar güçlükle yatıştırdı! Medyaradar’ın haberine göre olay şöyle gerçekleşti: Siyasi haberlerde yorum yapmakta zorlanan programın kadın yorumcusu Bircan İpek, magazin haberlerine neden daha fazla yer verilmediğini sordu. Ömür Varol da reytinglerin zirvede olduğunu, kimsenin magazinle ilgilenmediğini zaten yeterince magazin haberi yayınlandığını söyledi.

NİHAT DAHA FAZLA MAGAZİN HABERİ İSTEDİ

Tartışmada sesler yükselince bu kez araya Nihat Doğan girdi. Siyasi yorum yapmayı çok sevdiği halde son günlerde “Müsteşar Krizi” nedeniyle köşeye sıkışan Nihat Doğan da daha fazla magazin haberi istediğini söyledi. Ömür Varol da bundan sonra sadece magazin haberleri yayınlanacağını ama bu durumda kendisinin olmayacağını belirtti. Tartışmada sesler iyice yükseldi ve itişmeler yaşandı. İtişme yumruklaşmaya dönüştü.Beyaz TV koridorlarındaki büyük kavgaya güvenlik görevlileri ve çalışanlar müdahale etti.

ÖMÜR PROGRAMI BIRAKTI

Olay sonrası Ömür Varol programdan ayrıldı. Onun yerine, ekrana Tahir Sarıkaya çıkacak. Programın mutfağında yine eskisi gibi Bilal Özbilge yer alacak.

duyuru
Son güncelleme: 12:24 - 11.04.2017