Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz dizisi 14. bölüm fragmanı! Sarı Komutan, Çolak’ı kaptırmamak için mücadele veriyor…
Söz dizisi 14. bölüm fragmanı! Sarı Komutan, Çolak’ı kaptırmamak için mücadele veriyor…
Söz dizisi yeni sezona 13. bölümü ile fırtına gibi başladı. Geçtiğimiz senenin en dikkat çekici yapımlarından biri olan Söz dizisinin 14. bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Söz 14. bölümde neler olacak?
Magazin 19 Eylül 2017 - 10:08

Söz 2. sezonuyla ekranlara yeniden merhaba dedi. Geçtiğimiz sene yayın hayatına başlayan ve hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşan Söz dizisinin 13. bölümü sonrası gözler 14. bölüme çevrildi. İşte Söz’ün 14. bölüm fragmanı ve 14. bölümüyle ilgili çarpıcı bilgiler…

ÇOLAK HAREKETE GEÇİYOR!

Söz dizisinin yeni bölümünde Yavuz yakın markaja alınıyor. Jandarma ekipleri ve Üsteğmen Yavuz’un kontrolü altında yapılan nakil işlemleri sırasında Çolak, kendisinin kurtarılmaya çalışıldığını farkedince harekete geçiyor. İşte Sarı Komutan’ın Çolak’ı kaptırmamak için vereceği mücadele ve dizinin 14. bölüm fragmanı…

SÖZ 14. BÖLÜM FRAGMANI

 

SÖZ 13. BÖLÜM ÖZETİ

Çolak'ın diğer teröristler tarafından kaçırılmaya çalışılacağının istihbaratını alan tim güvenlik önlemlerini arttırmaya başlayacak. Çolak'ın tutulduğu dağ evine giden onlarca terörist birer birer etkisiz hale getirilirken nakil işlemleri görevi de yine aynı time verilecek. Jandarmanın resmi araçlarına eşlik edecek olan tim Çolak'ı başka bir bölgeye götürürken yolda pusu ile karşı karşıya kalacak. Sis bombalarının kullanıldığı saldırıda keskin nişancıların açtığı ilk ateşte konvoydaki askerlerden biri yaralanacak. Aracından inerek saldırıya anında karşılık veren Yavuz ve diğerleri teröristler savurmaya çalışacak. Yaralanan askerin hayatını kaybedip kaybetmeyeceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak. Askerin tedavi altına alınabilmesi için elinden geleni yapan Yavuz ise bir yandan da Çolak'ı diğerlerine kaptırmamaya çalışacak.

AVATAR ATAKAN DİZİDEN AYRILDI

2016 Survivor yarışmasında şampiyonu ünlü sporcu Atakan Arslan Söz dizisinden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu. Açıklamasında, “Söz dizisinden kendi isteğimle ayrılmış bulunmaktayım. İzleyicilerimize bizi destekleyenlere herkese teşekkürler başka projelerde buluşmak üzere.” İfadelerine yer verdi. Avatar Atakan'ın Survivor All Star'a katılacağı yönünde duyumlar da var.

SÖZ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Tolga Sarıtaş (Üsteğmen Yavuz)
Atakan Arslan (Geveze) (Üsteğmen Zafer Yaman)
Aybüke Pusat (Doktor Bahar Kutlu)
Görkem Sevindik (Üstçavuş Mücahit Serdengeçti) (Keşanlı)
Mustafa Yıldıran (Başçavuş Ali Haydar)
Burak Sevinç (Avcı Fethi Kulaksız)
Eren Vurdem (Ateş Acar)
Nihat Altınkaya (Yarbay Erdem Kaçmaz)
Serhat Kılıç (Çolak)
Aytaç Şaşmaz (Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak) (Çaylak)
Nil Günal (Güler Korkmaz)
Melissa Özge Yıldırımer (Fatma Bozdağ)
Meriç Aral (Eylem Mercier)
İlayda Ildır (Nazlı Korkmaz)
Ece Oktay (Funda Kutlu)

 

Son güncelleme: 16:03 - 21.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.