Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 2. bölüm fragmanı izle: Hedef Çolak
Söz 2. bölüm fragmanı izle: Hedef Çolak
Söz 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Söz yeni bölümde Tim, bir şehit daha vermemek için ant içiyor ve Çolak'ın peşine düşüyor.
Magazin 6 Nisan 2017 - 16:14

Star TV’nin ilk bölümü ile fırtınalar koparan dizisi Söz’ün 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Söz yeni bölümde Tim, bir şehit daha vermemek için ant içiyor ve harekete geçiyor. Amaç, Çolak’ın yok edilmesi… Fakat Yavuz’un hayatı ise tehlikede…

Söz 2. bölümü ile 10 Nisan Pazartesi Star TV ekranlarında…

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Terör faciası Üsteğmen Yavuz'un hayatını değiştiriyor
İstanbul'da yaşanan büyük bir terör saldırısı sonucu onlarca insanın hayatını kaybetmesi ve bu facianın ülkede büyük bir infiale yol açması ile Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu'nun hayatı da bir yeni bir akışa sürüklenir.

Özel Kuvvet Timi oluşturuluyor
Saldırıyı üstlenen terör örgütü ikinci bir eylem olarak sivil bir vatandaşı kaçırınca, örgütün ele başını yakalamak ve kurtarma çalışmasını tamamlamak için Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde yeni bir tim oluşturulmasına karar verilir.

Rehini kurtarmak için zaman git gide daralırken Tim Komutanı olan Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu, kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına harekete geçer. Yolları vatan sevgisinde birleşen Tim birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır.