Söz 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz dizisi 21. son bölüm izle!

Söz dizisi yeni bölüm fragmanı heyecan içinde bekleniyor. Söz son bölümde yaşanan heyecanlı gelişmelerin ardından 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu araştırılıyor. 21. bölümde Ahmet Kartal’ın kaçırılmasıyla büyük bir şok yaşayan Fatma, Bahar ve Güler’in desteğiyle ayakta durmaya çalışıyor. Haberimizden son bölümü izleyebilirsiniz. Söz yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı.

Söz 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz dizisi 21. son bölüm izle!

Söz dizisi son bölümü ile nefes keserken dizinin takipçileri hemen yeni bölüm fragmanını izlemek istiyor. Söz 21. son bölümde Tim'i kurtarmak üzere restorana giden Yavuz, telefonda duyduğu silah sesiyle dehşete kapılır. Çolak ise amacına ulaştığını düşünerek restorandan ayrılmanın hazırlıklarını yapmaktadır. Aksiyon dolu sahnelerin ve yeni gelişmelerin ardından Söz 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. Yeni bölümde neler oalcak? Söz 22. bölüm fagmanı geldi mi? İşte son bölüm özeti ve tüm detaylar…

SON BÖLÜM ÖZETİ

Çolak giderek kontrolsüz bir hale gelir… Tim'i kurtarmak üzere restorana giden Yavuz, telefonda duyduğu silah sesiyle dehşete kapılır. Çolak ise amacına ulaştığını düşünerek restorandan ayrılmanın hazırlıklarını yapmaktadır. Fakat kaçmak sandığı kadar kolay olmayacaktır. 

SÖZ 21. BÖLÜM İZLE!

Ahmet Kartal'ın kaçırılmasıyla büyük bir şok yaşayan Fatma, Bahar ve Güler'in desteğiyle ayakta durmaya çalışırken, kendine gelen Eylem, terörist kadını yakalamak üzere peşine düşer.

Çolak'ın giderek kontrolsüz bir hale gelmesi Agah için sorun olmaya başlamıştır. Nihai bir çözüm amacıyla Çolak'ı ziyaret eder ancak bu kez ipler Agah'ın elinde değildir.

Ahmet Kartal'ı bulmak için kadının izini süren Tim, uzun bir takibe girer. Hafız'ı çok zor bir sınav beklemektedir.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

 

SÖZ 22. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Yapımını ‘TIMS&B'nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın yaptığı dizinin bu akşam ekrana gelecek olan 21. bölümünde Kaya Akkaya, kiralık katil olan Olcay karakterine hayat verecek.

Soğukkanlı bir katil olan Olcay’ın alacağı görev tansiyonu oldukça yükseltecek. Heyecan ve aksiyonun biran olsun düşmeyeceği yeni bölümde, Agah ve ekibi Olcay’ı kullanarak korkutucu planlarını hayata geçirmek için düğmeye basacak.

Loading...