Sözcü Plus Giriş

Söz 23. yeni bölüm fragmanı geldi! ‘Aramızdaki bağ kardeşlikten öte’ Söz dizisi 22. son bölüm izle!

Söz 23. yeni bölüm fragmanı yayında! Söz son bölümde yaşananlar karşısında şaşkınlığa uğrayan Tim hemen Ahmet Kartal’ı kaçıran teröristin peşine düşer. Hafız da bütün öfkesiyle onların arkasından gider ama yüz yüze geldikleri tehdit Tim’i zor durumda bırakacaktır. Peki Söz yeni fragman yayınlandı mı? Bataklığa düşen tim üyesi kurtarılacak mı? 23. bölümde neler olacak? Söz 22. bölüm izle! İşte son bölümde yaşananlar...

null
Güncellenme: 10:46, 22/11/2017
Söz 23. yeni bölüm fragmanı geldi! ‘Aramızdaki bağ kardeşlikten öte’ Söz dizisi 22. son bölüm izle!

Söz dizisi her pazartesi olduğu gibi bu pazartesi de izleyicilere son bölümü ile heyecan dolu dakikalar yaşattı. Dizinin takipçileri 22. bölüm bittiği anda Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunu sormaya başladı. Haberimizden bu sorunun yanıtını ve son bölüm izleme yollarını öğrenebilirsiniz. Agah ve Çolak'ın sınırın ötesinde uygulamaya başladığı yeni strateji tehlikeli bir noktaya gelmiştir. Aksiyon dolu sahnelerin ve yeni gelişmelerin ardından Söz 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. Yeni bölümde neler olacak? Söz 23. bölüm fragmanı geldi! İşte tüm ayrıntılar…

SON BÖLÜM ÖZETİ

Yaşananlar karşısında şaşkınlığa uğrayan Tim hemen Ahmet Kartal'ı kaçıran teröristin peşine düşer. Hafız da bütün öfkesiyle onların arkasından gider ama yüz yüze geldikleri tehdit Tim'i zor durumda bırakacaktır.

Agah ve Çolak'ın sınırın ötesinde uygulamaya başladığı yeni strateji tehlikeli bir noktaya gelmiştir. Çolak, bir yandan bölgede kendisine biçilen rolü oynarken bir yandan da Türk ordusuna karşı sivillerin aklını çelmeye çalışmaktadır. Söz son bölümünün yayıncı kuruluş paylaştığı anda aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz.

SÖZ 22. BÖLÜM İZLE!

Resmi işlemler için Karabayır'a gelen Büyük Bey'in avukatı, asıl hedefine doğru adım adım yaklaşmaktadır. Yanı başındaki tetikçiden habersiz Yavuz'u bekleyen Bahar ise ölümle burun buruna olduğundan habersizdir.

Çolak'ın ‘sözde' yardımlarını kabul etmeyen köylerden gelen istihbarat, Tim'i harekete geçirir. Türk Ordusuna ihaneti reddeden onlarca sivil Çolak tarafından ölüme terk edilmiştir. Yavuz ve Tim'in zamana karşı amansız bir mücadele vermesi gerekmektedir artık.

23. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

 


Heyecanla takip edilen Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Yayıncı kuruluş tarafından henüz paylaşılmayan Söz 23. yeni bölüm fragmanını aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı dizinin bu akşam ekrana gelecek olan 21. bölümünde Kaya Akkaya, kiralık katil olan Olcay karakterine hayat verecek.

Soğukkanlı bir katil olan Olcay'ın alacağı görev tansiyonu oldukça yükseltecek. Heyecan ve aksiyonun biran olsun düşmeyeceği yeni bölümde, Agah ve ekibi Olcay'ı kullanarak korkutucu planlarını hayata geçirmek için düğmeye basacak.

Yayınlanma Tarihi:23:15,