Söz 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sözümüz varsa tutarız! Söz 24. son bölüm izle

Söz 25. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı! Dizinin 25. bölüm fragmanına Yavuz ve Bahar'ın öpüşme sahnesi ve gizli bir yerde çıplak elle yapılan illegal dövüş damga vuruyor. Okunan mektup duygu dolu anlar yaşanmasına neden oluyor. Beni etkileyen şey asla vazgeçmeyişin! sözleri ise fragmanın ilgi çeken diğer bölümü oldu. İşte yeni bölüm fragmanına dair ayrıntılar ve 24. bölüm izleme linki...

Söz 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sözümüz varsa tutarız! Söz 24. son bölüm izle

Star Tv’nin en sevilen dizilerinden Söz’ün 25. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Okunan mektup duygusallığı zirveye çıkarıyor. Beni etkileyen şey asla vazgeçmeyişin! sözleri yeni bölümün iyice merak edilmesini de sağlıyor. İşte yeni bölüme ait fragman ve son bölüm linki.

soz25

 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Çolak, Tim'in sınırı geçmesine izin vermemek için harekete geçer… Agâh'ı yakalamayı başaran Tim'in bir sonraki hedefi onu güvenli bir şekilde Türkiye'ye getirmektir. Sınır ötesinde, Ortadoğu'nun en tehlikeli bölgelerinden birinde olan Tim için zorlu bir yolculuk başlayacaktır.

Büyükelçi ve Çolak, Agâh'ı geri almanın planlarını yapmaktadır. Bölgedeki tüm adamlarını toplayan Çolak, Tim'in sınırı geçmesine izin vermemek için harekete geçer. Kamptaki mültecilerde ortaya çıkan bazı belirtiler Bahar'ı ciddi bir tehdidin ortasında bırakırken Eylem ise verdiği kararların bedelini ağır bir şekilde ödemek zorunda kalır.

soz25-1

Çolak ve adamları Tim'in sınırı geçmemesi için elinden geleni yapar. Onun bu hamlesini savuşturmak isteyen Yavuz ve Tim, Türk Büyükelçiliğine ulaşmaya çalışır. Fakat Çolak kolay vazgeçmeyecektir. Sınır ötesindeki bu Türk toprağı, korunması gereken bir kaledir artık.

soz25-7

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bataklıktaki köylüleri çıkarmak için canları pahasına mücadele eden Tim için tehlike henüz geçmiş değildir. Hiç beklemedikleri bir anda ölümün eşiğine geleceklerdir. Tetikçi ile baş başa kalan Bahar ise ondan kurtulmanın bir yolunu aramaktadır. Yavuz'u da bu durumdan haberdar etmesi ile Tim ve Tetikçi karşı karşıya gelir. Yavuz ise Tetikçinin kendisi ile ilgili büyük bir sırrı sakladığından habersizdir.

İŞTE 25. BÖLÜM 2. FRAGMANI


soz25-4

 

24. BÖLÜM İZLE

Bir türlü haber alınamayan Hafız, herkesten habersiz, uzun bir yolculuğa çıkarken, Erdem'e gelen bir istihbarat ile Tim, sınır ötesindeki büyük bir operasyon için hazırlıklara başlar.

Söz 25. bölüm yeni fragman yayınlandı mı? Çok cevvalsin! Kime çektin acaba? Söz. 24. bölüm izle İlginizi Çekebilir Söz 25. bölüm yeni fragman yayınlandı mı? Çok cevvalsin! Kime çektin acaba? Söz. 24. bölüm izle

 

Söz oyuncu kadrosu ve Söz dizisi konusu (Söz dizisine yeni transfer - Gamze Topuz kimdir?) İlginizi Çekebilir Söz oyuncu kadrosu ve Söz dizisi konusu (Söz dizisine yeni transfer - Gamze Topuz kimdir?)