Söz 25. son bölüm izle Söz 26. bölüm 2. fragmanı da geldi! Sen bunu hiç mi görmedin hiç mi duymadın?

Söz 26. yeni fragmanı ve 25. son bölüm izleme linki haberimizde... Star TV'nin iddialı dizilerinden Söz dizisi 26. son bölüm 2. fragmanı da geldi! Fragmanda Ateş'e yazılan mektup herkesin içini burkuyor. Ben yapmadım desene Eylem' repliği de yine aynı şekilde herkese duygusal bir an yaşatıyor. Bir tarafta Büyükelçiliği korumaya çalışan Tim, diğer tarafta daha büyük bir tehlike...

Söz 25. son bölüm izle Söz 26. bölüm 2. fragmanı da geldi! Sen bunu hiç mi görmedin hiç mi duymadın?

Star TV’nin iddialı dizisi 25. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür ve Aybüke Pusat'ın oynadığı dizinin, senaryosunu Ethem Özışık yazıyor, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın yapıyor. Söz yeni fragman yayınlandı mı? Son bölümde Yavuz, annesinin ölümü ile ilgili gerçekleri öğrenmişti. Şimdi ise Eylem’in yaptığı şey açığa çıkıyor. Ateş’e yazılan mektup ise tüm izleyenleri duygusal bir noktaya taşıyor. İşte Söz 26. bölüm fragmanı VE 25. bölüm izleme linki…

soz26-2

SÖZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Bir tarafta Büyükelçiliği korumaya çalışan Tim diğer tarafta daha büyük bir tehlikenin ortaya çıktığından habersizdir. Büyükelçinin getirdiği kötü haber ülke ve müttefiklerimiz için ciddi bir tehdidin sinyallerini vermektedir.

Karabatak'ın ulaştırdığı istihbarat ile birlikte yola çıkan Tim, beklemediği bir yerde bulur kendini. Operasyonu tamamlamak için içlerinden biri kendini feda etmek zorundadır. Hepsi tereddüt etmeden kendini öne atsa da sadece biri bu zorlu görevi üstlenecektir.

Yavuz, annesinin ölümüyle ilgili öğrendiklerinin ardından büyük bir yıkıma uğrayacaktır. Bu sırla ilgili bir cevap bulmak için Olcay ve Agâh'ın yanına gittiğinde ise büyük bir kriz onu beklemektedir.

soz26-2-1

Söz yeni fragman ve son bölüm Star TV’nin internet sitesinde yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz..

SÖZ 26. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

REYTİNGLERDE BİRİNCİ GELDİ

Yapımını ‘TIMS&B'nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın yaptığı, Türkiye'nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi ‘SÖZ,' Star TV'de ekrana gelen 24. Bölümüyle reytinglerde ve sosyal medyada zirveyi yine elden bırakmadı. Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın yaptığı ve senaryosu Ethem Özışık'a ait olan Söz, Tüm Kişiler kategorisinde 11,28 izlenme oranı %24,78 izlenme payı, AB kategorisinde 8,12 izlenme oranı, %19,17 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 9,83 izlenme oranı %20,60 izlenme payı, alarak dün gecenin en çok izlenen yapımı oldu.

Agâh'ı yakalamayı başaran Tim'in bir sonraki hedefi onu güvenli bir şekilde Türkiye'ye getirmektir. Sınır ötesinde, Ortadoğu'nun en tehlikeli bölgelerinden birinde olan Tim için zorlu bir yolculuk başlayacaktır. Büyükelçi ve Çolak, Agâh'ı geri almanın planlarını yapmaktadır. Bölgedeki tüm adamlarını toplayan Çolak, Tim'in sınırı geçmesine izin vermemek için harekete geçer. Kamptaki mültecilerde ortaya çıkan bazı belirtiler Bahar'ı ciddi bir tehdidin ortasında bırakırken Eylem ise verdiği kararların bedelini ağır bir şekilde ödemek zorunda kalır.

Çolak ve adamları Tim'in sınırı geçmemesi için elinden geleni yapar. Onun bu hamlesini savuşturmak isteyen Yavuz ve Tim, Türk Büyükelçiliğine ulaşmaya çalışır. Fakat Çolak kolay vazgeçmeyecektir. Sınır ötesindeki bu Türk toprağı, korunması gereken bir kaledir artık.

Söz 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sözümüz varsa tutarız! Söz 24. son bölüm izle İlginizi Çekebilir Söz 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sözümüz varsa tutarız! Söz 24. son bölüm izle