Söz Dizisi 27. bölüm 2. fragmanı geldi! Yavuz yıkılıyor. Babası Agah! Söz 26. son bölüm izle!

Yavuz, babasının Agah olduğunu öğrenince adeta yıkılıyor. Söz 27. son bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tim'in teröristlerin pususuna düşmesi sebebiyle işler iyice çığırından çıkıyor. Canlı bombanın kendini patlatma anı ve Gesi Bağları Türküsü fragmana damga vuran olaylar oluyor. İşte Söz yeni fragmanı ve 26. son bölüm izleme linki.

Söz Dizisi 27. bölüm 2. fragmanı geldi! Yavuz yıkılıyor. Babası Agah! Söz 26. son bölüm izle!

Söz 26. son bölüm yayınlandı ve gelecek bölüme dair detaylar merakla araştırılmaya başlandı. DÜn akşam itibarı ile de Söz Dizisi 27. bölüm 2. fragmanı geldi! Söz’de gerilim sürüyor, canlı bomba ve Gesi Bağları türküsü fragmanın en çok konuşulan kısımları oluyor. İşte Söz’ün 26. bölüm izleme linki ve yeni bölümde merak edilenler..

SÖZ 27. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

 


ÖNCEKİ BÖLÜM ÖZETİ

Yavuz, annesinin ölümü ile ilgili gerçekleri öğreniyor.Bir tarafta Büyükelçiliği korumaya çalışan Tim diğer tarafta daha büyük bir tehlikenin ortaya çıktığından habersizdir. Büyükelçinin getirdiği kötü haber ülke ve müttefiklerimiz için ciddi bir tehdidin sinyallerini vermektedir.

Karabatak'ın ulaştırdığı istihbarat ile birlikte yola çıkan Tim, beklemediği bir yerde bulur kendini. Operasyonu tamamlamak için içlerinden biri kendini feda etmek zorundadır. Hepsi tereddüt etmeden kendini öne atsa da sadece biri bu zorlu görevi üstlenecektir

SÖZ YENİ FRAGMAN İZLE

SÖZ SON BÖLÜM İZLE