Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 29. yeni bölüm fragmanı geldi! Vatan sana emanet Hasan! Söz dizisi 28. son bölüm izle!
Söz 29. yeni bölüm fragmanı geldi! Vatan sana emanet Hasan! Söz dizisi 28. son bölüm izle!
Söz dizisi 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Yavuz'un nöbetteki bir askerle diyaloğu ön plana çıkıyor. Yavuz'un Muş'lu askerin memleketine gittiği ve oraları beğendiği anlatılıyor. Yavuz'un askere ayrılırken Vatan sana emanet' dediği sahne herkesi duygulandırdı. İşte Söz Dizisi 28. son bölüm izleme linki ve yeni bölüm hakkında merak edilenler..
Magazin 8 Ocak 2018 - 23:08

Söz 29. yeni bölüm fragmanı geldi! Yavuz’un: Vatan sana emanet Hasan! sözleri yeni fragmanın en önemli sekansı oldu. Seyirciyi de duygulandıran bu sahne izleyicilerden tam not aldı. Söz 28. son bölümde hava operasyonuyla büyük bir bozguna uğrayan Çolak, Yabancı Büyükelçi'nin gayretleriyle uzun menzilli füzeleri eline geçirmek üzeredir.  Peki 28. bölüm fragmanı yayında mı? İşte detaylar…

SÖZ DİZİSİNDEN REKOR!

Reytinglerde olduğu kadar, Youtube'de ve sosyal medyada kendi kitlesini oluşturarak fenomen haline gelen ‘Söz' dizisi Youtube resmi verilerine göre, Türkiye’de ve yurt dışında toplam 1 milyar 273 milyon kez izlenmenin yanı sıra 5 milyar 718 milyon 51 bin 662 dakika toplam izlenme süresine ulaşan ilk yapım oldu.

Yayın günleri sosyal medyada zirveyi elden bırakmayan ‘Söz' daha öncede dünyaca ünlü televizyon dünyası trendleri takip ve analiz sitesi The Wit'in verilerine göre, Break, A Força do Querer, The Voice Teens, The Immortal Life of Henrietta Lacks gibi tüm dünyada en çok izlenen ve sevilen yeni yapımlar listesinde 5. sırada yer almıştı.

 

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı dizinin bu akşam ekrana gelecek olan 21. bölümünde Kaya Akkaya, kiralık katil olan Olcay karakterine hayat verecek.

SÖZ 29. BÖLÜM FRAGMANI

 Soğukkanlı bir katil olan Olcay'ın alacağı görev tansiyonu oldukça yükseltecek. Heyecan ve aksiyonun biran olsun düşmeyeceği yeni bölümde, Agah ve ekibi Olcay'ı kullanarak korkutucu planlarını hayata geçirmek için düğmeye basacak.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Agah'ın babası olduğunu öğrenen Yavuz yaşadığı şoku atlatamadan, bu gerçeğin onu görevinden uzaklaştırılmasına sebep olduğunu öğrenir. Yavuz artık ancak şehit olduğunda üzerinden çıkaracağını düşündüğü üniformasından uzak kalmıştır. Söz son bölümünü yayıncı kuruluş paylaştığı anda aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz.

SÖZ 28. BÖLÜM İZLE!

Hava operasyonuyla büyük bir bozguna uğrayan Çolak, Yabancı Büyükelçi'nin gayretleriyle uzun menzilli füzeleri eline geçirmek üzeredir.

Yavuz ve Bahar, Agah'la ilgili sırları ortaya çıkarmak için İstanbul'a geldiklerinde, Yabancı Büyükelçi'nin takibinden kurtulmak için hayati bir mücadeleye gireceklerdir. Tim ise Çolak'ın yarattığı tehdidi yok etmek için bir arkadaşlarını feda etmek zorunda kalacaktır.

Son güncelleme: 09:09 - 12.01.2018