Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 32. bölüm 2. fragmanı geldi! Söz 31. son bölüm izle! Vatan için canımızı vereceksek veririz!
Söz 32. bölüm 2. fragmanı geldi! Söz 31. son bölüm izle! Vatan için canımızı vereceksek veririz!
Star TV'nin en sevilen dizilerinden olan Söz 32. bölüm 2. fragmanı geldi! Söz 31. son bölüm izle! 32. bölüm yeni fragmanına Yavuz'un babası Agah'a söylediği Vatan için canımızı vereceksek veririz! cümlesi damga vuruyor. Söz 31. son bölüm izle! İşte ayrıntılar...
Magazin 3 Şubat 2018 - 14:55

Söz yeni fragmanı yayınlandı. Yavuz’la Agah arasındaki diyalog y32. bölüm 2. fragmanında öne çıkan sekans oldu. İşte Söz 31. son bölüm izleme linki ve yeni bölümde neler olacak? sırusunun yanıtı…

soz32-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yavuz, Agah'la buluştuğu an, büyük bir tehlikenin içinde kalırlar

Yavuz öğrendiği gerçekle yüzleşirken, babası Hamit Karasu (Agah) onun göreve geri dönmesi için engelleri ortadan kaldırmıştır. Yavuz tekrar kutsal üniformasına kavuşurken Hafız, Şükran tarafından hain bir tuzağın içine çekilmek üzeredir.

Tim, Hafız'ın zor durumda olduğu haberini alır almaz harekete geçer. Ama teröristler çoktan hamlesini yapmış ve Hafız'ın etrafını çevirmiştir.

soz32-2

Çolak'ın röportaj hamlesi tüm dünya kamuoyunda büyük bir infiale neden olmuştur. Arkasına rüzgârı aldığını sanan Çolak hain planını devreye sokar.

Çaylak ve Su'nun nişan töreninde aniden gelen bir haber üzerine Tim, Çolak'ın planını bertaraf etmek için harekete geçer. Yavuz ise Agah'la buluştuğu an, Baba-Oğul büyük bir tehlikenin içinde kalırlar.

SÖZ 31. BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yavuz ve Agah tehlikeli bir plana girişir…

Çolak'ın adamları tarafından etrafı çevrilen Yavuz ve Agah tehlikeli bir plana girişirler. Agah'ın yıllardır kurduğu planın boşa düşmemesi için Yavuz hayatını ortaya koyacaktır.

Canlı yayını engelleyen Tim, Çolak'ın yardımcısını ele geçirmiştir. Yardımcısını geri almak isteyen Çolak, büyükelçinin bütün itirazlarına rağmen, Yavuz'la yardımcısını takas etmeye karar verir. Fakat bu takas sandığı gibi kolay gerçekleşmeyecektir.

soz32-3

Bu arada terörün finans kaynaklarını kesmek isteyen Tim, Eylem'den gelen istihbaratı değerlendirmeye alır ve Karabayır Emniyet Müdürlüğü'yle ortak düzenlenen bir operasyonla büyük bir uyuşturucu sevkiyatını önlemeye çalışır.