Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 32. bölüm fragmanı geldi! Söz 31. son bölüm izle! Önce biz vardık Çolak!
Söz 32. bölüm fragmanı geldi! Söz 31. son bölüm izle! Önce biz vardık Çolak!
Söz 32. bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Agah Çolak'la birlikte Yavuz'a işkence ediyor. Yeni fragmanda en dikkat çeken bölüm ise Agah'ın Çolak'a Önce biz vardık Çolak!... Önce biz!' dediği sahne oldu. İşte Söz 31. son bölüm izleme linki özeti ve yeni bölümle ilgili merak edilenler...
Magazin 31 Ocak 2018 - 10:19

Star TV’nin en sevilen dizilerinden Söz’ün 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Agah ve Çolak Yavuz’a ağır işkence yapıyorlar. Söz 31. son bölüm izleme linkini ve diziye dair merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz.

soz32-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yavuz, Agah'la buluştuğu an, büyük bir tehlikenin içinde kalırlar

Yavuz öğrendiği gerçekle yüzleşirken, babası Hamit Karasu (Agah) onun göreve geri dönmesi için engelleri ortadan kaldırmıştır. Yavuz tekrar kutsal üniformasına kavuşurken Hafız, Şükran tarafından hain bir tuzağın içine çekilmek üzeredir.

Tim, Hafız'ın zor durumda olduğu haberini alır almaz harekete geçer. Ama teröristler çoktan hamlesini yapmış ve Hafız'ın etrafını çevirmiştir.

Çolak'ın röportaj hamlesi tüm dünya kamuoyunda büyük bir infiale neden olmuştur. Arkasına rüzgârı aldığını sanan Çolak hain planını devreye sokar.

Çaylak ve Su'nun nişan töreninde aniden gelen bir haber üzerine Tim, Çolak'ın planını bertaraf etmek için harekete geçer. Yavuz ise Agah'la buluştuğu an, Baba-Oğul büyük bir tehlikenin içinde kalırlar.

soz32-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Söz’ün bu haftaki bölümünde Çolak ve Agah Yavuz’a ağır işkenceler uygulayarak ağzından laf almaya çalışıyorlar. Yüzünü dağıtmakla tehdit ettikleri Yavuz şimdi ne yapacak? Agah ve Çolak’ın işkence esnasındaki diyalogları da yeni fragmanın en ilgi çeken ayrıntılarından biri oluyor. Agah’ın babası olduğunu öğrenen Yavuz’u neler bekliyor? Tüm bu soruların yanıtını Söz’ün 32. bölümünde bulabilirsiniz.

soz32-3

SÖZ 32. BÖLÜM FRAGMANI

SÖZ 31. BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE