Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Söz dizisi 31. son bölüm izle!
Söz 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Söz dizisi 31. son bölüm izle!
Heyecan içinde beklene Söz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı Yavuz ile Agah'ın büyük tehlike içinde kaldığı son bölümün ardından Söz 32. bölümde neler olacak merak ediliyor. 31. bölümde Tim, Hafız’ın zor durumda olduğu haberini alır almaz harekete geçer. Peki Söz yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı İşte son bölüm özeti...
Magazin 29 Ocak 2018 - 23:10

Tim’in başından geçen heyecan dolu olayların ardından her Pazartesi Söz yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtı yeni fragmanda aranıyor. 32. bölüm fragmanını bekleyen izleyicilerin son bölümde Hafız, Şükran tarafından hain bir tuzağın içine çekilmesi ile heyecanı arttı. Yeni bölümde neler olacak? Söz 32. bölüm fragmanı geldi. İşte son bölüm özeti ve tüm detaylar…

SÖZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Yavuz öğrendiği gerçekle yüzleşirken, babası Hamit Karasu (Agah) onun göreve geri dönmesi için engelleri ortadan kaldırmıştır. Yavuz tekrar kutsal üniformasına kavuşurken Hafız, Şükran tarafından hain bir tuzağın içine çekilmek üzeredir.

Tim, Hafız'ın zor durumda olduğu haberini alır almaz harekete geçer. Ama teröristler çoktan hamlesini yapmış ve Hafız'ın etrafını çevirmiştir.

SÖZ 31. BÖLÜM İZLE!

Çolak'ın röportaj hamlesi tüm dünya kamuoyunda büyük bir infiale neden olmuştur. Arkasına rüzgârı aldığını sanan Çolak hain planını devreye sokar.

Çaylak ve Su'nun nişan töreninde aniden gelen bir haber üzerine Tim, Çolak'ın planını bertaraf etmek için harekete geçer. Yavuz ise Agah'la buluştuğu an, Baba-Oğul büyük bir tehlikenin içinde kalırlar.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 


Başrolde yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı dizide Sarıtaş'a Aybüke Pusat eşlik ediyor. Söz dizisi yeni bölüm fragmanı her hafta son bölümün ardından heyecanla bekleniyor. Söz dizisi 32. bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil.

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı dizi Söz 32. bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberimizde olacak.

Son güncelleme: 10:17 - 31.01.2018