Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Operasyon başlıyor! Söz 33. bölüm yeni fragmanı yayınlandı! Söz 32. son bölüm izle
Operasyon başlıyor! Söz 33. bölüm yeni fragmanı yayınlandı! Söz 32. son bölüm izle
Operasyon başlıyor! Söz 33. bölüm yeni fragmanı yayınlandı! Söz 32. son bölüm izleme linki haberimizde. Yeni bölümde operasyon başlıyor. Tüm ekip komutandan aldığı emirle sağ salim gidip dönmeye yemin ediyor. İşte her bölümü ile izleyicileri ekranlara kilitleyen Söz dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 5 Şubat 2018 - 23:14

Söz 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Terör örgütünün hain planı hayata geçebilecek mi? İzleyiciler Söz yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor. Söz 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Söz 32. son bölüm izleme linki ve Söz’de neler olacak sorusunun yanıtı..

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çolak'ın adamları tarafından etrafı çevrilen Yavuz ve Agah tehlikeli bir plana girişirler. Agah'ın yıllardır kurduğu planın boşa düşmemesi için Yavuz hayatını ortaya koyacaktır.

Canlı yayını engelleyen Tim, Çolak'ın yardımcısını ele geçirmiştir. Yardımcısını geri almak isteyen Çolak, büyükelçinin bütün itirazlarına rağmen, Yavuz'la yardımcısını takas etmeye karar verir. Fakat bu takas sandığı gibi kolay gerçekleşmeyecektir.

Bu arada terörün finans kaynaklarını kesmek isteyen Tim, Eylem'den gelen istihbaratı değerlendirmeye alır ve Karabayır Emniyet Müdürlüğü'yle ortak düzenlenen bir operasyonla büyük bir uyuşturucu sevkiyatını önlemeye çalışır.

 

Ancak uyuşturucu sevkiyatları engellenen terör örgütü, Karabayır Emniyet Müdürü Kenan Kara ve Erdem Yarbay'a hain bir saldırı hazırlığı içindedir.

 

SÖZ 33. BÖLÜM YENİ FRAGMANI

 


SÖZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:37 - 07.02.2018