Sözcü Plus Giriş

Söz 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Söz 33. son bölüm izle

Söz 33. son bölüm yayınlandı. Uyuşturucu operasyonunda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olan timi operasyon sonunda kritik bir görev bekliyor. Söz 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Söz yeni bölüm fragmanı, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki...

Güncellenme: 07:39, 13/02/2018
Söz 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Söz 33. son bölüm izle

Söz 33. son bölüm Star TV ekranlarında yayınlandı. Çolak Time karşı tuzak kuruyor. Kenan Müdür ve Erdem Yarbay bombalı araçtan nasıl kurtulacak? İşte Söz 34. yeni bölüm fragmanı, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki…

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Derman'ın planı sonucunda araçlarında bir bombayla kalan Kenan Müdür ve Erdem Yarbay bu kıskaçtan kurtulmak için riskli bir plan yapar. Bu planda timin de kritik bir görevi vardır. İkiye ayrılan tim, bir yandan uyuşturucu dolu kamyonu sağ salim emniyet güçlerine teslim etmek için uğraşırken, diğer yandan Kenan Müdür'ün arabasına koyulan bombayı imha etmek için mücadele eder.

Hastanede ölümle pençeleşen Safiye için artık Bahar'ın yapacağı bir şey yoktur. Üstelik Safiye'nin hayatına mal olan tehlike artık çok daha yakınlarındadır.

Harekatın başka bir safhaya geçmesiyle yeni bir kara birliği sınır dışına sevk edilir. Tim bu sevk sırasında önemli bir görev alır. Çolak'ın time karşı kurduğu tuzağı bertaraf etmek çok kolay olmayacaktır.

SÖZ 34. BÖLÜM YENİ FRAGMAN


SÖZ SON BÖLÜM

Yayınlanma Tarihi:23:15,