Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 35. yeni bölüm fragmanında Çaylak zor durumda… Söz dizisi 34. son bölüm izle!
Söz 35. yeni bölüm fragmanında Çaylak zor durumda… Söz dizisi 34. son bölüm izle!
Söz 35. yeni bölüm fragmanı yayında! Söz son bölümde yaşanan heyecanlı gelişmelerin ardından 35. bölüm fragmanı da geldi. 34. bölümde Derman'ın emriyle adamları hemen harekete geçer. Derman'ın adamını teşhis eden Nazlı, hain bir tuzakla kaçırılır. Haberimizden 34. son bölümü izleyebilirsiniz.
Magazin 19 Şubat 2018 - 23:25

Söz dizisi son bölümü ile nefes keserken dizinin takipçileri hemen yeni bölüm fragmanını izlemek istiyor. Söz 34. son bölümde Keşif ekibine katılan Keşanlı ve Çaylak ise beklemedikleri bir saldırıyla karşı karşıya kalırlar. Çatlak ağır yaralanır.Aksiyon dolu sahnelerin ve yeni gelişmelerin ardından yeni bölümde neler olacak? Söz Dizisi 35. bölüm fragmanı geldi! İşte son bölüm izleme linki  özeti ve tüm detaylar…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! ÇAYLAK ZOR DURUMDA…

Heyecanla takip edilen Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı araştırılıyor.  Tim köşeye sıkışıyor. Zamanında yetişemezlerse Nazlı’nın hayatı tehlikede.

SÖZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Dört bir yanı teröristler tarafından sarılan Tim köşeye sıkışmıştır. Amansız bir mücadelenin tam ortasındayken Agah’ın sürpriz planı bütün dengeleri değiştirir.

Derman’ın emriyle adamları hemen harekete geçer. Derman’ın adamını teşhis eden Nazlı, hain bir tuzakla kaçırılır. Tim hemen harekete geçer. Karabatak yaralı olmasına rağmen canını dişine takıp Nazlı’yı bulmak için yemin eder. Zamana karşı kıyasıya bir yarış başlar. Eğer Tim zamanında yetişemezse Nazlı’nın hayatı sona erecektir.

SÖZ 35. BÖLÜM FRAGMANI

Bu sırada Yavuz da annesinin katiliyle ilgili babasından şok edici bir bilgi öğrenir. Keşif ekibine katılan Keşanlı ve Çaylak ise beklemedikleri bir saldırıyla karşı karşıya kalırlar. Çatlak ağır yaralanır. Üstelik bir harabede sıkışırlar ve yardım çağrılarını kimse duyamaz. Çaylak, Keşanlı’nın kollarında şehit olmak üzeredir.

SÖZ 34. SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 09:21 - 20.02.2018