Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 36. yeni bölüm fragmanları yayında! Söz 35. son bölüm izle Çolak’ın sonu geldi!
Söz 36. yeni bölüm fragmanları yayında! Söz 35. son bölüm izle Çolak’ın sonu geldi!
Star TV'nin başrollerini Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür ve Aybüke Pusat'ın paylaştığı dizisinin 36. yeni bölüm fragmanı yayında! Yeni fragmanda, yakalanan Çolak'ın sonu mu geldi? Yoksa Çolak'ın son bir sürprizi mi var? Söz 35. son bölüm izleme linki de haberimizde...
Magazin 2 Mart 2018 - 09:57

Söz 36. yeni bölüm fragmanı yayında! Yeni fragmanda yakalanan Çolak hain bir oyun peşinde gibi görünüyor. Tim bu sürprizi engelleyebilecek mi? Tim Büyükelçinin Agah ve Yavuz ile ilgili planını bozacak gibi görünüyor. Yakalanan Çolak’ın hain planı işe yarayacak mı? Söz 35. son bölüm izleme linki de haberimizde. İşte ayrıntılar…

soz36-2

SÖZ 35. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çaylak yaşam mücadelesi veriyor…

Bir tarafta Çaylak, diğer tarafta Nazlı ölümün eşiğindedir. Tim bu iki zorlu görevden başarıyla çıkmak için canla başla mücadele eder.

Nazlı'yı kurtarmak için Eylem'in açığa çıkma riskini alan Tim, Erdem komutanlığında Derman'ın gizli mekanlarından birisine baskın düzenler. Karabatak'ın kahramanlığıyla Nazlı Derman'ın adamlarının elinden kurtulur ama durumu ağırdır.

Hafız komutasındaki tim ise Çaylak ve Keşanlı'ya ulaşmayı başarır ama çok fazla kan kaybeden Çaylak'ın nabzı giderek düşmektedir. Hemen Türkiye'ye dönmeleri gerekmektedir. Fakat bu o kadar kolay olmaz. Yolda karşılaştıkları hain pusu Çaylak'ın yaşam mücadelesini giderek zorlaştırır. Çaylak'ı hayatta tutacağına söz veren Keşanlı, bu kıskaçtan kurtulmak için canını bile feda etmeye hazırdır.

Derman'ın peşine düşen Agah, Çolak'la yaptığı anlaşmayı yerine getirmek için kolları sıvar. Fakat Çolak her zamanki gibi yine büyük bir oyun oynayarak Agah'ı karşısına alır. Ama Agah'ın her zaman bir B planı vardır.

Çolak giderek güç kaybederken Derman yavaş yavaş yerini sağlamlaştırır. Onun acımasızlığı sınır ötesindeki topraklarda kendini göstermeye başlamıştır.

soz36-1

SÖZ 36. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çolak büyük bir veda sürprizi için hazırlık yapıyor…

Derman'ın kurduğu tuzaktan kurtulan Tim'i yeni bir görev bekliyordur. Yolun sonuna geldiğini anlayan Çolak gösterişli bir veda için çalışmaya başlar. Büyükelçi, Agah ve Yavuz'u öldürmek için kanlı bir plan yapar. Ancak Tim bu planı bozmaya yemin eder. Çolak için artık yolun sonu yaklaşmaktadır.

Tim, Çolak'ı ele geçirmenin gururunu yaşarken, Derman yeni ve daha büyük bir tehlike olarak sahne alır. Babasının gerçek kimliğini ve ölümüyle ilgili büyük sırrı öğrenen Bahar için Yavuz'la olan ilişkisi bambaşka bir hal alacaktır.

Verilen uyuşturucunun etkisiyle psikolojisi bozulan Nazlı ise hem kendisinin hem de başkalarının hayatını tehlikeye atmak üzeredir.

SÖZ 35. BÖLÜM İLZE

SÖZ 36. BÖLÜM 2. YENİ FRAGMANI

 

 

SÖZ 36. BÖLÜM 3. FRAGMANI

 

 

soz36-3
Son güncelleme: 18:55 - 16.10.2018