Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gözler yeni bölümde yaşanacak gelişmelerde… Söz 35. son bölüm izle
Söz 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gözler yeni bölümde yaşanacak gelişmelerde… Söz 35. son bölüm izle
Aksiyonun zirveden düşmediği dizilerden olan Söz. 35. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Çaylak yaşam mücadelesi veriyor... Dizi severler heyecan içinde Söz dizisinin yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını öğrenmek istiyor. Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.
Magazin 26 Şubat 2018 - 23:20

Söz aksiyon ve heyecan dolu 35. son bölümü ile ekranlara geldi. Bir tarafta Çaylak, diğer tarafta Nazlı ölümün eşiğindedir. Tim bu iki zorlu görevden başarıyla çıkmak için canla başla mücadele eder. Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Nazlı'yı kurtarmak için Eylem'in açığa çıkma riskini alan Tim, Erdem komutanlığında Derman'ın gizli mekanlarından birisine baskın düzenler. Karabatak'ın kahramanlığıyla Nazlı Derman'ın adamlarının elinden kurtulur ama durumu ağırdır.

 

Hafız komutasındaki tim ise Çaylak ve Keşanlı'ya ulaşmayı başarır ama çok fazla kan kaybeden Çaylak'ın nabzı giderek düşmektedir. Hemen Türkiye'ye dönmeleri gerekmektedir. Fakat bu o kadar kolay olmaz. Yolda karşılaştıkları hain pusu Çaylak'ın yaşam mücadelesini giderek zorlaştırır. Çaylak'ı hayatta tutacağına söz veren Keşanlı, bu kıskaçtan kurtulmak için canını bile feda etmeye hazırdır.

Derman'ın peşine düşen Agah, Çolak'la yaptığı anlaşmayı yerine getirmek için kolları sıvar. Fakat Çolak her zamanki gibi yine büyük bir oyun oynayarak Agah'ı karşısına alır. Ama Agah'ın her zaman bir B planı vardır.

Çolak giderek güç kaybederken Derman yavaş yavaş yerini sağlamlaştırır. Onun acımasızlığı sınır ötesindeki topraklarda kendini göstermeye başlamıştır.

SÖZ YENİ FRAGMAN

SÖZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:57 - 19.03.2018