Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 36. son bölüm izle
Söz 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 36. son bölüm izle
Söz 36. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Çolak büyük bir veda sürprizi için hazırlık yapıyor... Her bölümü ile izleyicileri ekrana kilitleyen Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Söz dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 5 Mart 2018 - 23:12

Söz dizisi her bölümü ile izleyicilerden tam not almayı başarıyor. Derman'ın kurduğu tuzaktan kurtulan Tim'i yeni bir görev bekliyor. Peki Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?  İşte Söz dizisi ile ilgili bilinmesi gerekenler…

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yolun sonuna geldiğini anlayan Çolak gösterişli bir veda için çalışmaya başlar. Büyükelçi, Agah ve Yavuz'u öldürmek için kanlı bir plan yapar. Ancak Tim bu planı bozmaya yemin eder. Çolak için artık yolun sonu yaklaşmaktadır.

Tim, Çolak'ı ele geçirmenin gururunu yaşarken, Derman yeni ve daha büyük bir tehlike olarak sahne alır. Babasının gerçek kimliğini ve ölümüyle ilgili büyük sırrı öğrenen Bahar için Yavuz'la olan ilişkisi bambaşka bir hal alacaktır.

 

Verilen uyuşturucunun etkisiyle psikolojisi bozulan Nazlı ise hem kendisinin hem de başkalarının hayatını tehlikeye atmak üzeredir.

SÖZ 37. YENİ BÖLÜMFRAGMANI

 

SÖZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:06 - 09.03.2018