Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 36. son bölüm izle
Söz 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 36. son bölüm izle
Star TV'nin en sevilen dizilerinden Söz 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Türklerin hareket planını engellemek için tasarlanan Medusa Planı'ndan söz ediliyor. Baharın babası ve Yavuz ile ilgili gerçeği öğrenmesinin etkileri sürüyor. Derman'ın kim olduğu ortaya çıktı! Söz 36. son bölüm izleme linki de haberimizde. İşte yeni tanıtım ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.
Magazin 9 Mart 2018 - 09:37

Başrollerini Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı dizi Söz Dizisi 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Bahar’ın babası ile ilgili gerçeği öğrenmesinin yankıları sürüyor. Derman karakteri ile Timur Acar’da Söz Dizisi’ne dahil oldu. İşte Söz 36. son bölüm izleme linki ve diziye dair yeni gelişmeler.

soz37-1fragman

SÖZ 36. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çolak büyük bir veda sürprizi için hazırlık yapıyor…

Derman'ın kurduğu tuzaktan kurtulan Tim'i yeni bir görev bekliyordur.
Yolun sonuna geldiğini anlayan Çolak gösterişli bir veda için çalışmaya başlar. Büyükelçi, Agah ve Yavuz'u öldürmek için kanlı bir plan yapar. Ancak Tim bu planı bozmaya yemin eder. Çolak için artık yolun sonu yaklaşmaktadır.

soz37-2fragman

Tim, Çolak'ı ele geçirmenin gururunu yaşarken, Derman yeni ve daha büyük bir tehlike olarak sahne alır. Babasının gerçek kimliğini ve ölümüyle ilgili büyük sırrı öğrenen Bahar için Yavuz'la olan ilişkisi bambaşka bir hal alacaktır.

Verilen uyuşturucunun etkisiyle psikolojisi bozulan Nazlı ise hem kendisinin hem de başkalarının hayatını tehlikeye atmak üzeredir.

SÖZ 36. SON BÖLÜM İZLE!

SÖZ 37. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

soz37-4fragman