Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Söz 37. son bölüm izle
Söz 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Söz 37. son bölüm izle
Söz 37. son bölümde; Avcı ile Eylem, hayatlarının en büyük acısı ile karşı karşıya... Nazlı yaptıklarının bedelini ağır ödemek durumunda kalır. Her bölümü ile izleyenleri ekrana bağlayan Söz dizisinin yeni fragmanı yayınlandı mı? İşte Söz dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 13 Mart 2018 - 00:04

Söz 37. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Mehmet Özgür ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı dizi konusu ile izleyicilerin ilgisini çekiyor. Avcı ve Eylem düştükleri pusuyla baş etmeye çalışsalar da Selim'in kurduğu tuzak ikisini de dönülmez bir yola sokacaktır. Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Söz ile ilgili merak edilenler…

SÖZ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Eylem'in yaptıklarını gururuna yediremeyen Selim, onlara hayatlarındaki en büyük acıyı yaşatmak için yemin etmiş bir şekilde karşılarındadır.

Nazlı yaşadığı krizle hiç yapılmayacak bir şey yapar ve bunun bedelini çok ağır ödemek zorunda kalır. Nazlı'nın hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.

Yavuz'dan, hain babasıyla ilgili gerçeği öğrenen Bahar'ın artık Yavuz'la arasındaki bağlar kopmak üzeredir. Gerçekler hakkında daha fazla bilgi edinmek için uğraştıkça ilişkileri iyice karmaşık bir hal alır.

Büyükelçinin ölümünden sonra Derman ve Selim yeni görevlendirmeleriyle harekete geçerler. Hem ülke sınırları içinde hem de sınır dışındaki birliklerimize yönelik yeni eylemler planlamaktadırlar. Tim bu saldırılıları önlemek için hayati bir görev alır. Zamanla yarışan Tim, Derman ve Selim'in başarılı olmalarını engellemek için var güçleriyle savaşırlar.

SÖZ 38. BÖLÜM FRAGMANI

 

SÖZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:59 - 16.03.2018