Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 37. son bölüm izle Yavuz ve Bahar boşanıyor!
Söz 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 37. son bölüm izle Yavuz ve Bahar boşanıyor!
Star TV'nin en sevilen dizilerinden Söz 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Yavuz'un Bahar'a 'Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun!' dediği sahne izleyenleri duygulandırdı. Bahar'ın Boşanmak istiyorum! dediği sekansta da izleyenlerin yürekleri titredi. İşte Söz 37. son bölüm izleme linki.
Magazin 16 Mart 2018 - 09:21

Söz 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda yüzüğünü atan Bahar, Yavuz’a boşanmak istediğini söylüyor. İkili boşanacak mı? İşte yeni bölüme ait gelişmeler ve Söz 37. son bölüm izleme linki.

37. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Avcı ile Eylem, hayatlarının en büyük acısı ile karşı karşıya…

Avcı ve Eylem düştükleri pusuyla baş etmeye çalışsalar da Selim'in kurduğu tuzak ikisini de dönülmez bir yola sokacaktır. Eylem'in yaptıklarını gururuna yediremeyen Selim, onlara hayatlarındaki en büyük acıyı yaşatmak için yemin etmiş bir şekilde karşılarındadır.

soz38-1
Nazlı yaşadığı krizle hiç yapılmayacak bir şey yapar ve bunun bedelini çok ağır ödemek zorunda kalır. Nazlı'nın hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.

Yavuz'dan, hain babasıyla ilgili gerçeği öğrenen Bahar'ın artık Yavuz'la arasındaki bağlar kopmak üzeredir. Gerçekler hakkında daha fazla bilgi edinmek için uğraştıkça ilişkileri iyice karmaşık bir hal alır.

Büyükelçinin ölümünden sonra Derman ve Selim yeni görevlendirmeleriyle harekete geçerler. Hem ülke sınırları içinde hem de sınır dışındaki birliklerimize yönelik yeni eylemler planlamaktadırlar. Tim bu saldırılıları önlemek için hayati bir görev alır. Zamanla yarışan Tim, Derman ve Selim'in başarılı olmalarını engellemek için var güçleriyle savaşırlar.

soz38-2

38. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni böçlüm fragmanında Yavuz, Bahar’ın kapısına dayanıyor. Bahar onu zorla da olsa içeri alıyor. Özür dilemek için bekleyen Yavuz’a asıl şoku yüzüğünü çıkarıp masaya bırakan Bahar yapıyor! Yavuz’un tüm çabalarına rağmen Bahar’ın inadı sürecek mi? Yoksa ikili boşanacak mı? İşte yeni bölümde tüm bu soruların yanıtını bulacağız…

soz38-5

SÖZ 387. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

SÖZ 37. SON BÖLÜM İZLE