Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 38. son bölüm izle
Söz 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 38. son bölüm izle
Söz 38. son bölümünde Tim, Mehmetçikleri otelde büyük bir saldırının ortasında kalmıştır. Dizi severler heyecan dolu bir bölümün ardından yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte ayrıntılar...
Magazin 19 Mart 2018 - 23:21

Söz dizisinin son bölümünde; Selim'in tünelden yapacağı saldırıyı önlemek için var gücüyle uğraşan Yavuz önderliğindeki Tim, destek için gelen teröristlerin oteldeki sivilleri rehin almasıyla yeni bir krizin ortasına düşer.  Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Söz dizisi ile ilgili son gelişmeler…

Tim, Mehmetçikleri zamanında bilgilendirmiş ama otelde büyük bir saldırının ortasında kalmıştır.

Derman'ın yönettiği teröristler ise Karabayır'da büyük bir kanlı saldırı düzenler. Hafız önderliğindeki Tim bu saldırının daha da büyümesini önlerken yaşanan dehşetle acı bir şekilde yüzleşir.

 

Agah, Çolak'ın sorgusundan aldığı istihbaratla sınır dışında bir ziyarete gider. Öğrendiği şeyler sonucunda aslında Derman'ın çok daha kapsamlı, dehşeti çok daha büyük bir planı gerçekleştirmenin eşiğinde olduğunu anlar.

Nazlı aklında yer eden kötü anılardan kurtulmak için intiharı denemiş ama ölümden dönmüştür. Fakat artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bahar ve Güler ona destek olmak için her zaman yanında olsalar da onu takip etmekten sıkılmayan başka bir kötülük daha vardır: Derman.

 

SÖZ FRAGMAN


SÖZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 11:16 - 22.03.2018