Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 40. yeni bölüm fragmanı izle! Söz 39. son bölüm izle
Söz 40. yeni bölüm fragmanı izle! Söz 39. son bölüm izle
Söz 39. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Hafız komutasındaki Tim, Yavuz’un uyarısıyla cenaze törenine düzenlenen saldırıyı önlemeye çabalarken, Agah’ın sigorta şirketinden aldığı bilgi tüm gerçekleri su yüzüne çıkarır. Söz 40. yeni bölümden ilk sahne geldi. İşte ayrıntılar..
Magazin 27 Mart 2018 - 00:08

Söz 39. son bölümde  Derman, Medusa planını bir adım daha öteye taşıyacak bilgiye sahiptir artık. Bu bilgi aynı zamanda birçok masumu canından edecek bir saldırının fitilini ateşler. Söz dizisinin son bölümünün ardından yeni bölümden bir sahne yayınlandı.

SÖZ 40. YENİ BÖLÜM

Müfit'i kaçırarak üzerine çalıştığı projeyi bir silaha dönüştürmeyi başaran Derman artık binlerce can alacak bir güce sahip olmanın eşiğindedir. Yavuz komutasındaki Tim, Derman'ın yapacağı saldırıyı önlemek için görevlendirilir.

Yavuz'un tüm çabalarına rağmen Bahar kararından dönmemekte ısrarcıdır. Bahar'ın yapmak üzere olduğu hamle, Yavuz ve Bahar'ın ilişkisini geri dönülmez bir yola sokacaktır.

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 07:32 - 27.03.2018