Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 41. yeni bölüm fragmanı geldi! Söz 40. son bölüm izle!
Söz 41. yeni bölüm fragmanı geldi! Söz 40. son bölüm izle!
Star TV'nin sevilen dizilerinden Söz 41. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmandaki şehit olan Hafız'ın cenazesi yürekleri dağlıyor. Aşık Veysel'in o ölümsüz dizeleri 'Ben giderim adım kalır dostlar veni hatırlasın''da fragmanda duygu yoğunluğunu zirveye çıkarıyor. İşte Söz 40. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair merak edilenler...
Magazin 5 Nisan 2018 - 09:36

Söz 41. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmana Aşık Veysel Şatıroğlu’nun o ölümsüz şiiri Ben giderim adım kalır dostlar veni hatırlasın’ eşliğinde yapılan Hafız’ın şehit cenazesi damga vuruyor. İşte Söz 40. son bölüm izleme linki ve diziye dair yeni gelişmeler…

soz41-2


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hafız şehit oluyor…

Biyolojik silahın patlamasıyla tam bir dehşetin ortasında kalan Tim, çaresiz ve öfkelidir. Fakat daha büyük bir tehlike Selim'in ele geçirdiği silahtır. Tim bu silahı Selim'den almak ve ölen masumların intikamı için nefeslerin tutulduğu zorlu bir operasyona çıkacaktır.

Derman bir yandan Medusa planı için çalışırken diğer yandan ateş eden Dalgakıran harekâtını durdurmak için bir eylem emri alır. Derman, kutsal şehitliğimize saldıracaktır! Ama Tim buna izin vermemek için canını bile vermeye hazırdır. Öyle de olacaktır. Tim üyesi Hafız, şehitlik saldırısında bayrağımızı göklerden indirmek isteyen teröristlerin ateşi altında kalacak ve bayrağımız uğruna şehit olacaktır.


soz41-1

SÖZ 40. SON BÖLÜM İZLE

SÖZ 41. SON BÖLÜM FRAGMANI