Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Söz 41. son bölüm izle!
Söz 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Söz 41. son bölüm izle!
Söz son bölümde aksiyon dolu sahnelerin ardından yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Yeni bölümde neler olacağının yanıtını arayanlar Söz 42. bölüm fragmanını araştırıyor. 41. bölümde Karabatak gizli bir görevle katillerin yerini tespit etmek için çok riskli bir göreve çıkıyor. Peki Söz yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı İşte son bölüm özeti...
Magazin 10 Nisan 2018 - 08:41

Söz son bölümde Ali Haydar’a veda eden Tim, duygusal anlar yaşadı. Tim’in yeni amacı Ali Haydar’ın katillerini bulmak. Söz yeni bölüm fragmanında merak edilen konu da Tim’in katillerin yerini tespit edip edemeyeceği. Peki Söz 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte son bölüm özeti ve izleme linki…

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Taburda yapılan törenden sonra Ali Haydar'ın ölmeden önce yaptığı sürprizi fark eden Tim gözyaşlarına boğulur. Ama arkadaşlarının hatırası artık bir an olsun silinmeyecektir.

Ali Haydar'ı sonsuz yolculuğuna uğurlayan Tim'in artık tek bir gayesi vardır; Ali Haydar'ın kanını yerde bırakmayıp, katillerinden hesap sormak… Karabatak gizli bir görevle katillerin yerini tespit etmek için çok riskli bir göreve çıkarken Karabayır'da her şeye rağmen hayat devam etmektedir.

SÖZ 41. BÖLÜM İZLE!

Sınır ötesinde güvenliği sağlanan bölgelerdeki sivil halka yardım göndermek isteyen Türk Kızılayı'yla birlikte Bahar, Güler, Su ve Nazlı'da yola çıkar. Bu durumdan haberdar olan ataşe, Derman'ı konvoyu durdurması için görevlendirir. Derman hain bir planla konvoya saldırır ve herkesin hayatı tehlike altındadır.

Konvoy yola çıktığı sırada Hafız'ın katillerinin peşinde olan Yavuz ve Tim saldırı haberini aldığında her şey için çok geçtir.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Söz yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. Yayıncı kuruluş fragmanı paylaştığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

SÖZ 42. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

MEHMETÇİĞE DESTEK

Yapımını TIMS&B Yapım’ın üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği, ekranların reyting rekortmeni dizisi ‘SÖZ'de, Hafız karakterini canlandıran Mustafa Yıldıran, Zeytindalı harekatında görev yapan Mehmetçikleri ziyaret ederek destek oldu.

Hafız karakteriyle izleyenlerin gönlüne taht kuran Mustafa Yıldıran, Hatay Oğulpınar Sınır Karakolu’ndaki askerlerle bir araya geldi. Yıldıran, Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyindeki terör örgütleriyle mücadele etmek için başlattığı Zeytindalı harekatında görev yapan askerlere moral verdi. Mehmetçikle kucaklaşan Mustafa Yıldıran, görev yapan askerlerle sohbet ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Son güncelleme: 09:32 - 14.04.2018