Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 41. son bölüm izle!
Söz 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 41. son bölüm izle!
Söz 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hareketli aksiyon sahneleriyle adından söz ettiren dizinin bu haftaki bölümünde Yavuz sor durumda kalıyor. Konvoya yapılan saldırı savuşturulmuştur. Ancak tehlike geçmiş midir? İşte bu sorunun cevabı yeni bölümde veriliyor. İşte son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair yeni gelişmeler...
Magazin 14 Nisan 2018 - 09:50

Star TV’nin sevilen dizisi Söz 42. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda ‘Artık sana ayrılan sürenin sonuna geldik’ cümlesi dizinin takipçileri tarafından büyük bir heyecanla izlendi. İşte yeni bölüme dair ayrıntılar ve Söz 41. son bölüm izleme linki.

soz-42-fragman

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Taburda yapılan törenden sonra Ali Haydar'ın ölmeden önce yaptığı sürprizi fark eden Tim gözyaşlarına boğulur. Ama arkadaşlarının hatırası artık bir an olsun silinmeyecektir.

Ali Haydar'ı sonsuz yolculuğuna uğurlayan Tim'in artık tek bir gayesi vardır; Ali Haydar'ın kanını yerde bırakmayıp, katillerinden hesap sormak… Karabatak gizli bir görevle katillerin yerini tespit etmek için çok riskli bir göreve çıkarken Karabayır'da her şeye rağmen hayat devam etmektedir.