Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Söz 44. son bölüm izle
Söz 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Söz 44. son bölüm izle
Söz 44. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Söz dizisinin son bölümünde Yavuz, babasının hayatından endişe ediyor. Başrollerinde yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür ve Aybüke Pusat'ın yer aldığı dizinin senaryosunu Ethem Özışık yazıyor. Dizi severler yeni bölümde neler yaşanacağını merak ediyor: Söz 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte ayrıntılar...
Magazin 30 Nisan 2018 - 23:09

Söz dizisinin son bölümünde; Agah'ın deşifre olmasının aslında Medusa'yı önlemek için bir plan olduğunu öğrenen Yavuz, babasının hayatından endişe duysa da onun vereceği işareti beklemektedir. Bu sırada Agah'ın yıllar boyunca biriktirdiği Medusa ve yabancı bürokratların kirli işlerini ortaya seren bilgilerle dolu bir dosyanın Ankara'ya ulaştırılması gerekmektedir. Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte diziye ilişkin son detaylar…

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Erdem ve Yavuz bu görev için birlikte hareket ederken, Ataşe bu bilgilerin yerine ulaşmaması için onları takip etmektedir. Derman'ın yapacağı eylem Yavuz'u hayati bir karar vermek zorunda bırakır.

Ebu Zübeyir'in tutulduğu özel hapishaneye gönderilen Agah, Medusa'ya dair bilgileri öğrenmek için harekete geçer. Agah'tan gelecek işaretle, onu tutulduğu yerden kurtarmak için harekete geçmeyi planlayan Tim, gerekli bilgileri Karabatak sayesinde elde eder. Karabatak ise gece çıktığı görevde hiç ummadığı sürprizlerle karşılaşır.

 

SÖZ YENİ FRAGMAN

 

SÖZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:34 - 02.05.2018