Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 46. son bölüm izle
Söz 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 46. son bölüm izle
Söz 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz dizisinin 46. son bölümü Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür ve Aybüke Pusat'ın yer aldığı dizinin senaryosunu Ethem Özışık yazıyor. Dizinin son bölümünde; Türkiye için büyük bir tehdit haline gelen Derman, son anda gelen bir emirle rotasını tutuklu olan Ataşe’ye çevirir. İşte ayrıntılar...
Magazin 14 Mayıs 2018 - 23:31

Söz dizisinin son bölümünde; Yabancı devlet yetkililerinin dur emrine rağmen Ataşe'yi onların elinden alan Derman, büyük terör eylemi için Ataşe ile birlikte devam kararı alacaktır. Medusa Planı, artık sadece onların bildiği bir rota üzerinden yönetilmektedir. Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Söz dizisi ile ilgili son gelişmeler…

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Medusa Planı'na dair bütün bilgilerin saklandığı gizli karargâhı ortaya çıkarmak için Eylem, Avcı ve Karabatak görevlendirilir. Gece bölgeye ulaşan Eylem, Avcı ve Karabatak'ı hain bir tuzak beklemektedir. Bu tuzak Avcı'yı ölümle burun buruna getirir.

Bahar'la birlikte tehlikelerle dolu sürpriz bir gece geçiren Yavuz, babası Agah'ın ondan istediklerini yerine getirmek için harekete geçer. Avcı'nın hayatının tehlikede olduğu haberi gelir gelmez, Yavuz yönetimindeki Tim yola çıkarak Eylem, Avcı ve Karabatak'ı düştükleri tehlikeli durumdan çıkarmak için büyük bir mücadeleye girişir.

 

SÖZ YENİ FRAGMAN


SÖZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:05 - 16.05.2018

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.