Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 46. son bölüm izle!
Söz 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 46. son bölüm izle!
Star TV'nin sevilen dizilerinden Söz 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda kaçırılan kadınlar Tim'deki herkesi perişan edecek. Yeni fragmanda söylenen 'O çok sevdikleri ülkelerini başına yıkacağız' cümlesi de büyük ilgi gören bölümlerden biri oluyor. İşte Söz 46. son bölüm izleme linki ve yeni gelişmeler...
Magazin 16 Mayıs 2018 - 08:22

Başrollerini Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat gibi isimlerin paylaştığı Söz 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımdaki operasyon sahneleri yine büyük ilgi görücek gibi görünüyor. Söz 46. son bölüm izleme linki ve son bölümde neler olmuştu? sorusunun yanıtı…

soz-47

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Avcı'nın hayatı tehlikede!

Türkiye için büyük bir tehdit haline gelen Derman, son anda gelen bir emirle rotasını tutuklu olan Ataşe'ye çevirir.

Yabancı devlet yetkililerinin dur emrine rağmen Ataşe'yi onların elinden alan Derman, büyük terör eylemi için Ataşe ile birlikte devam kararı alacaktır. Medusa Planı, artık sadece onların bildiği bir rota üzerinden yönetilmektedir.

Medusa Planı'na dair bütün bilgilerin saklandığı gizli karargâhı ortaya çıkarmak için Eylem, Avcı ve Karabatak görevlendirilir. Gece bölgeye ulaşan Eylem, Avcı ve Karabatak'ı hain bir tuzak beklemektedir. Bu tuzak Avcı'yı ölümle burun buruna getirir.

Bahar'la birlikte tehlikelerle dolu sürpriz bir gece geçiren Yavuz, babası Agah'ın ondan istediklerini yerine getirmek için harekete geçer. Avcı'nın hayatının tehlikede olduğu haberi gelir gelmez, Yavuz yönetimindeki Tim yola çıkarak Eylem, Avcı ve Karabatak'ı düştükleri tehlikeli durumdan çıkarmak için büyük bir mücadeleye girişir.

soz-47-1

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

soz-47-1

SÖZ SON BÖLÜM İZLE!

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.