Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 5. bölüm fragmanı: Hafız vuruluyor!
Söz 5. bölüm fragmanı: Hafız vuruluyor!
Söz 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Söz yeni bölümde terör örgütü ile çatışan ekipten Hafız beklenmedik bir şekilde vuruyor. Merak edilen soru ise: Hafız ölecek mi?
Magazin 29 Nisan 2017 - 10:04

Star TV’nin yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ses getiren dizisi Söz’ün 5. bölümü fragmanı yayınlandı. Söz yeni bölümde Fatma’nın darbesiyle büyük hayal kırıklığı yaşayan Hafız terör örgütü ile girdiği çatışmada vuruluyor. Hafız ölecek mı?

Çolak'ı köşeye sıkıştıran Yavuz ve ekibi, beklemedikleri bir engelle karşılaşırlar. Aşmaları gereken engel, hem masum bir çocuğun hem de Keşanlı'nın hayatına mal olabilecek derecede ciddidir. Bu arada Eylem, Çolak'ın elindedir ve orada Çolak'ın kan donduran planlarından birine tanık olmak üzeredir. Bu durum Eylem'in hayatını iyice riske atarken Bahar da hastanede hayati bir tehlike ile karşı karşıya gelir. Bu tehlike, Yavuz ile Bahar arasında gerginliğe neden olurken Çolak da büyük planı için üst düzey militanlarla bir toplantı yapmak üzeredir. Toplantıyı haber alan Tim'in iki görevi vardır: Aynı anda hem Eylem'i kurtarmak hem de toplantıyı basmak için plan yaparlar. Ancak işleri hiç de kolay olmayacaktır. Bu arada Fatma, Hafız'dan boşanmak için avukata giderken onu temelli kaybetmek üzere olduğundan habersizdir.

Son güncelleme: 10:05 - 29.04.2017