Sözcü Plus Giriş

Söz 52. bölüm ön izleme: Her şey bitti denilen an da Yavuz döndü (Söz 51. bölüm izle)

Tims&B Productions yapımı Söz dizisi yeni sezona yeni oyuncularla merhaba dedi. Söz 51. son bölümde; Dragan Ratkoviç canlı bomba eylemleri ile tüm yurdu tehdit etmektedir. Savcı Derya’nın kardeşi canlı bomba eyleminde ölür. Yaşanan tüm felaketlerin amacı ise bambaşkadır. Söz dizisi son bölümde başka neler yaşandı? Söz dizisi 52. bölümden ilk sahne geldi. Söz 51. bölüm izleme linki ve 52. yeni bölüm fragmanı hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 09:19, 18/09/2018
Söz 52. bölüm ön izleme: Her şey bitti denilen an da Yavuz döndü (Söz 51. bölüm izle)

Söz soluksuz izlenen 51. son bölümünü yayınladı. Star TV'de pazartesi akşamları yayınlanan Söz'ün kadrosuna Savcı Derya rolünde Deniz Baysal ve Dragan Ratkoviç rolünde Sarp Akkaya dahil oldu. Tüyleri diken diken eden yeni bölümde Savcı Derya'nın kardeşinin cansız bedeniyle karşılaştığı anlar damgasını vurdu. Söz 51. son bölümde; Dragan Ratkoviç korkunç eylemlerle tehditler savunarak Yavuz'u istediğini söyledi. Söz 51. bölümde; Dragan’ın saldırıları tüm ülkeyi dehşete düşürür. Tehdit sonrası ilk patlama metroda gerçekleşir. Patlamada Savcı Derya'nın eşi de metrodadır.  Savcı Derya olay yerine iner ve korkunç tablo ile karşı karşıya kalır. Kardeşinin cansız bedeni ile karşılaşır. ‘Ablacım, geldim ablacım' sözleri ile gözyaşlarına boğulur.’ İşte dün gecenin yürekleri dağlayan sahnede yaşananlar böyle.Öte yandan Yavuz ile TİM karşı karşıya geldi. TİM Ömer Günay'ın aslında Yavuz olduğunu öğrendi. Peki Söz dizisi 52. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz 51. bölüm izleme sayfası ve yeni fragman hakkında merak edilenler…

SÖZ 52. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ YAYINLANDI

Yavuz için bitiş değiş başlangıç vakti. 51. bölüm biter bitmez yayınlanan yeni bölüm önizlemesinde Yavuz’u bekleyen görevin detayları ortaya çıkıyor. Yavuz TİM’siz olsa da görevine kenetlenecektir. Çünkü babasının vasiyeti bu yöndedir. İşte 52. bölümden ilk sahne…


SÖZ 51. BÖLÜM ÖZETİ: SÖZ SON BÖLÜMDE ANBEAN YAŞANANLAR…

Söz sezon finalinde Bahar'ı kaybedip Derman'ı öldürerek intikamını alan Yavuz acılar içindedir. Annesini, sevgilisini ve son olarak da karısını kaybeden Yavuz için artık hiçbir şeyin önemi kalmamıştır. Ancak diğer yandan Kasap lakaplı Dragan Ratkoviç, İstanbul'da art arda eylemler düzenlemek için harekete geçmiştir.

DRAFAN RATKOVİÇ'İN GEÇMİŞİ KATLİAMLARLA DOLU

Savcı Derya Dragan Ratkoviç'in peşine düşer ve geçmişine dair bilgiler edinmeye başlar. Dragan Ratkoviç'ın babasını ve annesini ve bütün köyünü gözünü kırpmadan öldürdüğünü öğrenir. İstanbul'da canlı bomba eylemleri nedeniyle olağanüstü düzeyde çalışmalar başlatılır. Dragon valiliği arayıp 4 eylem daha yapacağını ve eylemlerini durdurmak için tek bir şartı olduğunu söyler. O da Yavuz Karasu'nun (Ömer Günay) ona verilmesi.

SÖZ 51. SON BÖLÜM İZLE

DÜĞÜN İPTAL

TİM'in yeni görev yerleri belli olmaya başlar.  Erdem komutan İstanbul’a atanır. Çaylağın düğünü canlı bomba saldırıları nedeniyle ertelenir. Su kendi düğününü düşünmez ama yaşanan olaylar onu oldukça yıpratmıştır.

SONSUZ ACININ BAŞLADIĞI YERDE ONU BEKLİYORUM'

Dragan Ratkoviç, radyo yayınına katılır ve ‘Patlamanın sorumlusu benim. Bir patlama daha olacak.” Der. Ratkoviç 4 bomba daha olduğunu ve Ömer Günay'ı (Yavuz) istediğini söyler. O sırada radyoyu Yavuz da dinlemektedir. Ratkoviç ‘Sonsuz acının başladığı yerde onu bekliyorum' der.  60 dakika aralıklarla patlamaları gerçekleştireceğini duyurur.  Yavuz'un artık kaybedecek bir şeyi kalmamıştır ve yola çıkar. TİM de harekete geçer.

‘GELDİM ABLACIM'

İlk patlama metroda gerçekleşir. Patlamada Savcı Derya'nın eşi de metrodadır.  Savcı Derya olay yerine iner ve korkunç tablo ile karşı karşıya kalır. Kardeşinin cansız bedeni ile karşılaşır. ‘Ablacım, geldim ablacım' sözleri ile gözyaşlarına boğulur.

soz-son-bolum

RATKOVİÇ İLE YAVUZ'UN İLK KARŞILAŞMASI

Yavuz komutanı ile konuşur ve neden onun istendiğini de bilmediğini söyler. Yavuz emirlere itaat etmez ve gerçeği öğrenmek için yoluna devam eder. Yavuz ile Ratkoviç'in ilk karşılaşması telefonla olur. Yavuz Ratkoviç'in adamlarını öldürür ve geliyorum eylemi durdur der. Canlı bombalardan biri teslim olur. Yavuz teslim olması işe yaramıştır.

RATKOVİÇ'İN AMACI ORTAYA ÇIKIYOR

Yavuz'u kurtarma operasyonu başlatılır ve Yavuz TİM'le karşılaşır. Ekip gözyaşları içinde Yavuz Karasu'ya kavuşur. Telefonla babasını arar ancak o sırada Agah kaza geçirir ve kazayı organize eden Ratkoviç'tir.  Telefonu Ratkoviç alır ve asıl amacının babasını ele geçirmek istediğini anlar. Aslında hepsi oyundu, Yavuz'un hayatı tehlikeye girince babası Agah'ın ortaya çıkacağını biliyorlardı. Ratkoviç Agah'tan Milli Güvenlik Protokolü'nü ister ve Sevr Anlaşması’nın yeniden hayata geçirilmesinin istendiğini söyler.  Ama Agah konuşmamaya kararlıdır.  Ratkoviç, Agah'ı bıçaklar ve bıçağı çektiği anda öleceğini söyler. Ratkoviç Agah'a işkence ederek onu konuşturma çabasına devam eder. O sırada TİM olay yerine baskın yapar. Yavuz babasını kolları arasına alır. Agah son nefesinde Ratkoviç'in amacını açıklar.  Ratkoviç önemli bilgilerin yer aldığı çipi ele geçirmiştir. Yavuz deliye döner. Yavuz Karasu ile Dragon bir kez karşı karşıya gelir.

soz-yeni-sezon

YAVUZ DÖNÜYOR

Yavuz ile Savcı Derya tanışırlar ve Ratkoviç yeniden masaya yatırılıyor. Aslında bir paralı asker olduğu söyleniyor.  Devlet yeni bir birim kurmaya karar veriyor. Savcı Derya ve TIM'le beraber Yavuz'un da göreve dönmesi ön görülüyor. Yavuz bu teklifi kabul etmez. Görevde olduğum sürece sevdiklerimin üzerine toprak döktüm der. Ancak Yavuz’un babası Agah ona bir video bırakmıştır ve bu videoda ona gizli bir görev verir. Bu görevi ne TİM ne de en yakınları bu görevi bilmeyecek. Yavuz görevi kabul eder ve ‘Kanımın son damlası ile hazırım’ der.

SÖZ 52. BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Söz dizisi heyecan dolu 51. yeni bölümü ile ekrana geldi. Dragan Ratkoviç'in gerçek planı ortaya çıktı. Yavuz yeniden göreve davet edildi. Teklifi reddetti ancak babasından gelen video her şeyi değiştirdi. Ancak Söz dizisinin 52. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.Dizinin yeni bölüm fragmanı birkaç gün içinde yayınlanacak. Yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…

SÖZ 52. BÖLÜM FRAGMANI

Yayınlanma Tarihi:00:26,