Sözcü Plus Giriş

Söz 63. yeni bölüm 2. fragman: ‘Bu nasıl acı, hangi birine yanacaksın!’ (Söz 63. bölüm fragmanı izle)

Söz 63. yeni bölüm fragmanı yeni bölümden çok özel sahnelerle ekrana geldi. Tim için yas günü. Kelimeler susuyor, gözyaşları konuşuyor. Savcı Derya, Yavuz'a artık bu oyundan sıkıldığını söyleyerek rest çekiyor. Albay Erdem ekibini sakinleştiriyor. İşte Söz 63. yeni bölüm fragmanları...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 12:32, 08/12/2018

SÖZ 63. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


SÖZ 62. SON BÖLÜM ÖZETİ

Dragan korkunç bir oyun oynuyor. Bu oyun Albay Erdem başta olmak üzere herkesi paramparça ediyor. Albay Erdem'in evine bomba gönderen Dragan Albay Erdem'e büyük bir acı yaşatıyor. Eşi Güler paketi açtığında bombayı fark ediyor ve kızı Nazlı'ya koşuyor. Bomba patlıyor. Albay Erdem de telefonda olanları duyuyor. Erdem koşarak eve gidiyor. Evin önünde insanlar ve polis ekipleri var. ‘Nazlı' diye haykırarak içeri koşuyor. Erdem ile Ateş'in acılar ortak.

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

YAVUZ'UN YAŞAMA İNADI

Yavuz hain pusudan sağ çıkıyor; ama hastanede durumu kritikliğini koruyor. Vücudundan 7 kurşun çıkarılıyor. Yavuz'un iyileşmesi mucize gibi görünse de Yavuz hastanede yeniden gözlerini açıyor. Ustası Turan ve Kopuk'un da destekleri ile Yavuz ayağa kalkıyor. Savcı Derya onu bir an bile Yavuz'u yalnız bırakmıyor. Tim de Yavuz'un durumunu sonradan öğreniyor.

ERDEM'DEN YAVUZ'A: SEN NASIL DAYANDIN BU ACIYA

Erdem, Yavuz ile dertleşiyor ve daha önce hem nişanlısını hem de karısını kaybeden Yavuz'a bu acıya nasıl dayandığını soruyor. Yavuz ‘O acı hep orada. Ne zaman bir Türk bayrağı görsem onu izlerdim. Bütün acılarım dinerdi. Şanlı bayrağımız dalgalanıyor. Bu her şeye değer' diye tüyleri diken diken eden bir konuşma yapıyor. Yavuz'un bu sözleri Erdem'i derinden etkiliyor.

CENAZE GÜNÜ

Cenaze günü geliyor. Savcı Derya, Eylem ve Melisa da orada. Sözlerin yetersiz kaldığı bu anlarda Albay Erdem, Ateş, Tim ve diğerleri toprağa verdikleri sevdiklerinin ardından dimdik ayakta kalıyor.

İlginizi ÇekebilirTolga Sarıtaş kimdir? Nereli ve kaç yaşında?Tolga Sarıtaş kimdir? Nereli ve kaç yaşında?
Yayınlanma Tarihi:11:57,