Sözcü Plus Giriş

Söz 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! “Şanlı bayrağımız dalgalanıyor! Bu her şeye değer” (Söz 62. son bölüm izle)

Söz dizisi 62. son bölüm bu akşam ekrana geldi. Söz 62. son bölümde, Albay Erdem acıların en büyüğü ile sınanıyor. Yaşam mücadelesini bir kez daha kazanan Yavuz, Albay Erdem'e büyük destek oluyor. Tim yaşanan her şeye rağmen dik duruşundan taviz vermiyor. Söz dizisi son bölümde başka neler yaşandı? Söz 62. bölüm izleme linki ve 63. yeni bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 13:05, 05/12/2018

Söz soluksuz izlenen 62. son bölümünü yayınladı. Star TV'de yayınlanan Söz 61. son bölümde; Dragan’ın bombalı eylemi yürekleri paramparça edecek bir sonuç doğuruyor. Ancak yanıldığı bir şey var o da Türk askerinin asla yılmayacağı. Yavuz, Erdem’le sohbetinde bunu açıkca ortaya koyuyor ve sevdiklerini kaybettiğinde Türk bayrağından aldığı gücü anlatıyor. Peki Söz dizisi 63. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz 62. Son Bölüm izleme sayfası…

 

SÖZ 63. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dragan korkunç bir oyun oynuyor. Bu oyun Albay Erdem başta olmak üzere herkesi paramparça ediyor. Albay Erdem’in evine bomba gönderen Dragan Albay Erdem’e büyük bir acı yaşatıyor. Eşi Güler paketiş açtığında bombayı fark ediyor ve kızı Nazlı’ya koşuyor. Bomba patlıyor. Albay Erdem de telefonda olanları duyuyor. Erdem koşarak eve gidiyor. Evin önünde insanlar ve polis sekipleri var. ‘Nazlı’ diye haykırarak içeri koşuyor. Erdem ile Ateş’in acılar ortak.

soz-1

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

YAVUZ’UN YAŞAMA İNADI

Yavuz hain pusudan sağ çıkıyor; ama hastanede durumu krtikliğini koruyor. Vücudundan 7 kurşun çıkarılıyor. Yavuz’un iyileşmesi mucize gibi görünse de Yavuz hastanede yeniden gözlerini açıyor. Ustası Turan ve Kopuk’un da destekleri ile Yavuz ayağa kalkıyor. Savcı Derya onu bir an bile Yavuz’u yalnız bırakmıyor. Tim de Yavuz’un durumunu sonradan öğreniyor.

ERDEM’DEN YAVUZ’ A: SEN NASIL DAYANDIN BU ACIYA

ERdem, Yavuz ile dertleşiyor ve daha önce hem nişanlısını hem de karısını kaybeden Yavuz’a bu acıya nasıl dayandığını soruyor. Yavuz ‘O acı hep orada. Ne zaman bir Türk bayrağı görsem onu izlerdim. Bütün acılarım dinerdi. Şanlı bayrağımız dalgalanıyor. Bu her şeye değer’ diye tüyleri diken diken eden bir konuşma yapıyor. Yavuz’un bu sözleri Erdem’i derinden etkiliyor.

CENAZE GÜNÜ

Cenaze günü geliyor. Savcı Derya, Eylem ve Melisa da orada. Sözlerin yetersiz kaldığı bu anlarda Albay Erdem, Ateş, Tim ve diğerleri toprağa verdikleri sevdiklerinin ardından dimdik ayakta kalıyor.

Yayınlanma Tarihi:23:34,