Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yavuz’un planı herkesi şok ediyor! Söz 68.son bölüm izle
Söz 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yavuz’un planı herkesi şok ediyor! Söz 68.son bölüm izle
Söz dizisinin 68.son bölümünde; Hayatının en zor seçiminin ardından Yavuz kendisini toparlamaya çalışmaktadır. Sevdiklerine ve ülkesine karşı hain planlar içindeki Dragan’dan hesap sormak ve intikam almak için harekete geçer. Dragan ve ona yardımcı olacak kişilerin hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Yavuz’un planı herkesi şoka uğratır. İşte Söz dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 4 Şubat 2019 - 22:58

Söz’ün son bölümünün ekranlara gelmesiyle Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Söz dizisi her Pazartesi Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin başrollerinde Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Nihat Altınkaya ve Meriç Aral yer alıyor. Uzun zamandır ekranların sıkı takip edilen dizilerinden biri olan Söz’ün son bölümünde Yavuz'un planı herkesi şoka uğratıyor.  İşte Söz dizisinin son bölüm özeti…

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

 

SÖZ YENİ FRAGMAN

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Orhan'ın tutulduğu güvenli evin Dragan tarafından bulunması harekât merkezinde içeriden bilgi sızıntısı olduğu şüphesine neden olur. Köstebeğin kimliğinin ortaya çıkarılması için bir soruşturma başlatılır ve tüm personel bu soruşturma kapsamında sorgulanır. Sorgulama sırasında Seda'nın hamlesiyle bütün oklar Eylem'e çevrilecektir.

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

soz-2

Kurulması planlanan terör devletine dair belgelerin güvenlik güçlerinin eline geçmesi Sami ve ekibini tedirgin eder. Yakayı ele vermenin eşiğindeyken Sami içerdeki köstebek Seda ile irtibata geçip belgelerin ortadan kaldırılması gerektiğini söyler.

Nazlı büyük bir umutla Tim'den gelecek güzel haberi beklerken büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Saatten gelen sinyalin Ateş'e ait olmadığını öğrenince yıkılan Nazlı'nın yolu beklemediği bir anda Ateş ile kesişecektir.

Son güncelleme: 09:13 - 26.02.2019