Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yavuz Derya ile el ele…
Söz 69. yeni bölüm fragmanı bugün STAR TV'de ekrana geldi. Söz yeni fragmanda gerilim tırmanıyor. Yavuz, Ateş'e ay yıldızı anlatıp onu kendine getirmeye çalışıyor. Derya ile el el görülüyor. Ayrıca Yavuz, Derya ve Linda karşı karşıya geliyor. İşte Söz 69. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 6 Şubat 2019 - 09:01

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Orhan’ın tutulduğu güvenli evin Dragan tarafından bulunması harekât merkezinde içeriden bilgi sızıntısı olduğu şüphesine neden olur. Köstebeğin kimliğinin ortaya çıkarılması için bir soruşturma başlatılır ve tüm personel bu soruşturma kapsamında sorgulanır. Sorgulama sırasında Seda’nın hamlesiyle bütün oklar Eylem’e çevrilecektir.

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

Kurulması planlanan terör devletine dair belgelerin güvenlik güçlerinin eline geçmesi Sami ve ekibini tedirgin eder. Yakayı ele vermenin eşiğindeyken Sami içerdeki köstebek Seda ile irtibata geçip belgelerin ortadan kaldırılması gerektiğini söyler.

Nazlı büyük bir umutla Tim’den gelecek güzel haberi beklerken büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Saatten gelen sinyalin Ateş’e ait olmadığını öğrenince yıkılan Nazlı’nın yolu beklemediği bir anda Ateş ile kesişecektir.