Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 79. yeni bölüm fragmanı yayında! Yavuz ve Derya’ya tuzak!
Söz 79. yeni bölüm fragmanı yayında! Yavuz ve Derya’ya tuzak!
Söz 79. yeni bölüm fragmanı bugün STAR TV'de ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Dragan'ın gözünü kan bürüyor. Derya hastanede yere yığılıyor. Gözyaşları içinde ayağa kalkmaya çalışıyor. Tim Yavuz ile sırt sırta çatışıyor. Erdem operasyonun çok gizli tutulmasını istiyor. Derya ile Yavuz tuzağa düşürülüyor ve ikisinin de kafasına silah dayanıyor. İşte Söz 79. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 19 Nisan 2019 - 22:03

SÖZ DİZİSİ 79. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

SÖZ 78. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Yavuz bir kez daha sevdikleri ile sınavdan geçiyor. Derya vuruluyor. Yavuz’un ipleri de o an kopuyor. Sevdiği kadını kendi elleri ile yetiştiren Yavuz’un öfkesi daha da artıyor. Yavuz ‘benim yatmam gereken yerlerde hep sevdiklerim yatıyor’ diye düşünüyor. Derya hastaneye getirilir getirilmez ameliyata alınıyor. Üstelik çok kritik bir ameliyat Derya hayata tutunma mücadelesi verirken Derya'nın başına gelenlerin hesabını Linda'dan sormak isteyen Yavuz büyük bir öfkeyle harekete geçiyor. Yavuz bedeli ne olursa olsun durmayacağını söylüyor. Hastaneden çıkarken ‘bana kimse sakin ol, dur falan demesin’ diyor.

AŞIK’IN BAŞI DERTTE

Tim, Aşık’ı kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Mayına basan Aşık’ı orada bırakmaya niyeti olmayan Tim üyeleri Dragan’ın adamları tarafından rahat bırakılmıyor. Pusuya yatan teröristler Aşık’ı omzundan vuruyor

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

YAVUZ HEDEFE KİLİTLENDİ

Yavuz Linda’nın peşine düşüyor. Linda’nın evi ne kadar güvenli olsa da Yavuz’un bu engelleri aşması çok da zor olmuyor. Linda can güvenliğinin kalmadığını anlatınca çareyi Dragan’a sığınmakta buluyor. Ancak Yavuz için henüz Linda defteri kapanmıyor Eylem, Tarık vasıtasıyla Linda’nın yerini öğreniyor. Yavuz bir an bile durmadan harekete geçiyor. Albay Erdem Tim’e Yavuz’u bulma görevi veriyor. Yavuz’un sınır dışında olduğu bilgisi geliyor. Erdem, arama kurtarma ekibi olarak Tim’in görevlendirdiğini söylüyor. Ve Yavuz Linda’yı sıkıştırıyor. Linda'yı köşeye sıkıştıran Yavuz'un yolu Tim ile kesişiyor.