Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 79. yeni bölüm fragman / ön izleme yayınlandı! (Söz 78. Son Bölüm izle)
Söz soluksuz izlenen 78. Son Bölümünü yayınladı ardından dizinin yeni bölüm ön izlemesi / fragmanı da yayınlandı. Star TV’de yayınlanan Söz 78. son bölümde;Derya'yı kucağında hastaneye yetiştiren Yavuz öfke ile doluyor. Linda'yı evinde basıyor ama elinden kaçırıyor. Linda Dragan'a sığınıyor. Ancak Linda Dragan'ın umurunda bile değil. Eylem Linda'nın yerini tespit ediyor. Yavuz onun için harekete geçiyor. Tim de Yavuz'un peşine düşüyor. Yavuz hedefine kilitlenmişken yolu TİM ile kesişiyor. Söz 78. Son Bölüm izleme sayfası...
Sozcu.com.tr
Magazin 15 Nisan 2019 - 22:29

SÖZ 79. YENİ BÖLÜM FRAGMANI/ÖNİZLEME YAYINLANDI


Söz dizisi 78. son bölüm bu akşam ekrana geldi. Söz 78. Son bölümde, Derya’nın vurulması Yavuz’u harekete geçiriyor. Yalnız Kurt bu sefer çok daha kararlı ve hedefine kilitleniyor. Tek başına düşmanlarının karşısına çıkıyor. Ve sonucu ne olursa olsun dönmeye de niyeti yok. Derya ameliyata alınırken Yavuz Linda’nın peşinde düşüyor. Tim mayına basan Aşık’ı kurtarmak için harekete geçiyor. Ardından Albay Erdem, Yavuz’un sınır dışında olduğunu söyleyerek Tim’i arama kurtarma ile görevlendiriyor. Söz dizisi son bölümde başka neler yaşandı? 

SÖZ 78. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yavuz bir kez daha sevdikleri ile sınavdan geçiyor. Derya vuruluyor. Yavuz’un ipleri de o an kopuyor. Sevdiği kadını kendi elleri ile yetiştiren Yavuz’un öfkesi daha da artıyor. Yavuz ‘benim yatmam gereken yerlerde hep sevdiklerim yatıyor’ diye düşünüyor. Derya hastaneye getirilir getirilmez ameliyata alınıyor. Üstelik çok kritik bir ameliyat Derya hayata tutunma mücadelesi verirken Derya'nın başına gelenlerin hesabını Linda'dan sormak isteyen Yavuz büyük bir öfkeyle harekete geçiyor. Yavuz bedeli ne olursa olsun durmayacağını söylüyor. Hastaneden çıkarken ‘bana kimse sakin ol, dur falan demesin’ diyor.

AŞIK’IN BAŞI DERTTE

Tim, Aşık’ı kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Mayına basan Aşık’ı orada bırakmaya niyeti olmayan Tim üyeleri Dragan’ın adamları tarafından rahat bırakılmıyor. Pusuya yatan teröristler Aşık’ı omzundan vuruyor.

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

YAVUZ HEDEFE KİLİTLENDİ

Yavuz Linda’nın peşine düşüyor. Linda’nın evi ne kadar güvenli olsa da Yavuz’un bu engelleri aşması çok da zor olmuyor. Linda can güvenliğinin kalmadığını anlatınca çareyi Dragan’a sığınmakta buluyor. Ancak Yavuz için henüz Linda defteri kapanmıyor Eylem, Tarık vasıtasıyla Linda’nın yerini öğreniyor. Yavuz bir an bile durmadan harekete geçiyor. Albay Erdem Tim’e Yavuz’u bulma görevi veriyor. Yavuz’un sınır dışında olduğu bilgisi geliyor. Erdem, arama kurtarma ekibi olarak Tim’in görevlendirdiğini söylüyor. Ve Yavuz Linda’yı sıkıştırıyor. Linda'yı köşeye sıkıştıran Yavuz'un yolu Tim ile kesişiyor.

Son güncelleme: 22:10 - 18.04.2019