Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yavuz ve TİM’i bekleyen zorlu görev! Söz 80. yeni bölüm fragmanı geldi
Yavuz ve TİM’i bekleyen zorlu görev! Söz 80. yeni bölüm fragmanı geldi
Söz dizisi 80. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan yeni fragmanda; Albay Erdem, Yavuz ile konuşarak ondan bir şey saklamamasını istiyor. Tim ve Yavuz'u zorlu yeni bir görev başlıyor. Ve bir bomba daha patlıyor. Üstelik şehrin göbeğinde... Yavuz ve Kopuk'un gözleri önünde... İşte Söz 80. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 27 Nisan 2019 - 23:04

SÖZ 80. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


SÖZ 79. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tim ve Yavuz yan yana Linda’ya silahlarını doğrultuyorlar. Linda büyük panik yaşarken masum olduğunu savunuyor. Ama Yavuz’un onu dinlemeye niyeti yok. Tam o sırada içeriden gelen uyarı Linda’nın şimdilik hayatta kalmasını sağlıyor. Dışarı da kalabalık oluştuğu bilgisi geliyor. Tim Linda2yı bağlayıp harekete geçiyor. Tim Linda için harekete geçiyor ama Dragan’ın hedefi oluyor. Dragan sığınaktan kimseninin sağ çıkmaması için talimatını veriyor. Dragan resmen Tim’i köşeye sıkıştırıyor. Yavuz da bu sırada Tim’in yanında. Tim ve Yavuz eski günlerdeki gibi omuz omuza çatışıyorlar. Bundan büyük keyif alan Tim üyeleri Yavuz’a olan bağlılığını bir kez daha gösteriyor. Dragan’a karşı çatışan TİM, Linda’yı almayı başarıyor. inda'nın alınması uluslararası çevrede büyük yankı yapıyor. Ancak Eylem ve Yavuz’un Linda ile ilgili yapılan haberlere karşı bir planı var.

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

DERYA PES ETMEYECEK

Derya hastanede tedavi görüyor. Su ve Nazlı ise hastanede Derya’ya destek olmaya çalışıyorlar. Derya’nın bir daha yürüyememe ihtimali var ve bu ihtimal onun canını çok yakıyor. Derya yatağından kalmış yürümeye çalışırken yere yığılıyor. Yavuz da Derya’nın ağlayarak yere yığıldığı bu anları görüyor. Ama tüm bu çaresizliğine rağmen Derya’nın pes etmeye niyeti yok.

DRAGAN YAVUZ’U CAN EVİNDEN VURACAK

Dragan yeni bir hain planla harekete geçiyor. Avrupa ile temaslar kurmak için Sadık’ı yurt dışına gönderiyor. Tim, Dragan’ın bu hamlesinden haberdar oluyor. Tim, hem Sadık'ı alıp Dragan'a ulaşmak hem de yurtdışındaki terör faaliyetlerine engel olmak için hamlesini yapıyor. Bu sırada Dragan Yavuz için yeni bir plan yapıyor. Amacı ise onu can evinden vurmak. Yavuz, sevdiği kadın Derya ile sınanıyor. Hem Derya2nın hem de kendisinin başına silah dayalı bir şekilde çaresizliğe itiliyor.

Son güncelleme: 09:24 - 28.04.2019