Söz 80. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Söz 79. son bölüm izle)

Söz dizisi 79. son bölüm bu akşam ekrana geldi. Söz 80. Son bölümde, Tim ve Yavuz omuz omuza çatışmanın keyfini sürüyor. Linda'nın alınması uluslarası basında haber oluyor. Türkiye'yi sıkıştırmak isteyen ülkelerin oyunu bu oluyor. Tim, Dragan'ın Avrupa'ya gönderdiği adamın peşine düşüyor. Dragan ise Yavuz'u can evinden vurmaya hazırlanıyor. Söz dizisi son bölümde başka neler yaşandı? Söz 79. Bölüm izleme linki ve 80. yeni bölüm fragmanı hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…

Söz 80. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Söz 79. son bölüm izle)

SÖZ 80. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Söz soluksuz izlenen 79. Son Bölümünü yayınladı. Star TV'de yayınlanan Söz 79. son bölümde; Derya hastanede bir daha yürüyememe ihtimali ile baş etmeye çalışıyor. Tim Dragan’ın yeni hamlesine karşı harekete geçiyor. Yavuz hem Linda’nın yarattığı olaylara engel olmaya hem de Dragan’ın oyununa karşı Derya’yı korumaya çalışıyor. Söz 79. son bölüm izleme sayfası…

SÖZ 79. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tim ve Yavuz yan yana Linda’ya silahlarını doğrultuyorlar. Linda büyük panik yaşarken masum olduğunu savunuyor. Ama Yavuz’un onu dinlemeye niyeti yok. Tam o sırada içeriden gelen uyarı Linda’nın şimdilik hayatta kalmasını sağlıyor. Dışarı da kalabalık oluştuğu bilgisi geliyor. Tim Linda2yı bağlayıp harekete geçiyor. Tim Linda için harekete geçiyor ama Dragan’ın hedefi oluyor. Dragan sığınaktan kimseninin sağ çıkmaması için talimatını veriyor. Dragan resmen Tim’i köşeye sıkıştırıyor. Yavuz da bu sırada Tim’in yanında. Tim ve Yavuz eski günlerdeki gibi omuz omuza çatışıyorlar. Bundan büyük keyif alan Tim üyeleri Yavuz’a olan bağlılığını bir kez daha gösteriyor. Dragan’a karşı çatışan TİM, Linda’yı almayı başarıyor. inda'nın alınması uluslararası çevrede büyük yankı yapıyor. Ancak Eylem ve Yavuz’un Linda ile ilgili yapılan haberlere karşı bir planı var.

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

DERYA PES ETMEYECEK

Derya hastanede tedavi görüyor. Su ve Nazlı ise hastanede Derya’ya destek olmaya çalışıyorlar. Derya’nın bir daha yürüyememe ihtimali var ve bu ihtimal onun canını çok yakıyor. Derya yatağından kalmış yürümeye çalışırken yere yığılıyor. Yavuz da Derya’nın ağlayarak yere yığıldığı bu anları görüyor. Ama tüm bu çaresizliğine rağmen Derya’nın pes etmeye niyeti yok.

DRAGAN YAVUZ’U CAN EVİNDEN VURACAK

Dragan yeni bir hain planla harekete geçiyor. Avrupa ile temaslar kurmak için Sadık’ı yurt dışına gönderiyor. Tim, Dragan’ın bu hamlesinden haberdar oluyor. Tim, hem Sadık'ı alıp Dragan'a ulaşmak hem de yurtdışındaki terör faaliyetlerine engel olmak için hamlesini yapıyor. Bu sırada Dragan Yavuz için yeni bir plan yapıyor. Amacı ise onu can evinden vurmak. Yavuz, sevdiği kadın Derya ile sınanıyor. Hem Derya2nın hem de kendisinin başına silah dayalı bir şekilde çaresizliğe itiliyor.