Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 81. yeni bölüm fragmanı yayında! Tim’in yeni komutanı şaşırtıyor!
Söz dizisi 81. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Star TV'nin sevilen dizisinin yeni fragmanında; Albay Erdem hedefin önünde. Dragan ile yüzleşme sırası Derya'ya geliyor. Derya sorgu odasına giriyor. Tim yeni bir görev alıyor ve bu önemli görevde onlara komutanlık edecek isim tanıtılıyor. Bu kişinin Yavuz olup olmadığı merak konusu. İşte Söz 81. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 3 Mayıs 2019 - 09:35

SÖZ 80. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Yavuz azılı düşmanı Dragan’ı yakalıyor. Ama Yavuz tüm öfkesine rağmen onu öldürmeyerek adalete teslim ediyor. Yavuz için henüz hiç bir şey bitmiyor. Yavuz Dragan’ı sorguya çekiyor. Dragan gibileri çok gördüğünü ama sonlarının aynı olduğunu söylüyor. Dragan hala kendinden çok emin. Yavuz ise onu dersini veriyor. Ayrıca Linda’dan aldıkları bilgiler doğrultusunda örgütün başındaki ismin peşine düşüyor. Kopuk ile beraber iz süren Yavuz hedefinde büyük patron var.

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

TİM VE YAVUZ ZAMANA KARŞI YARIŞIYOR

İstanbul’da korkunç bir patlama yaşanıyor. El Muğdar'ın serbest bırakılması için yapılan katliam yürekleri bir kez daha yakar. Sadık’ın sorguya alınması ile tehdit daha da büyüyor. Sadık, Dragan’ın serbest bırakılmaması durumunda İstanbul’un her yerinde patlamalar olacağını söylüyor. Tüm bu tehditlere rağmen Yavuz ve Eylem Sadık’tan önemli bilgiler ediniyor. Yavuz hemen harekete geçiyor. Tim de İstanbul’da yaşanabilecek yeni hain saldırılara engel olmak istiyor. Tim meydandaki canlı bombaların peşindeyken Yavuz da bu saldırıların arkasındaki asıl kişinin peşine düşüyor. Bu koşuşturmada asıl tehlike de yaklaşıyor.