Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Büyük çaresizlik… Söz 81. yeni bölüm fragman/önizlemesi yayınlandı! (Söz 80. son bölüm izle)
Büyük çaresizlik… Söz 81. yeni bölüm fragman/önizlemesi yayınlandı! (Söz 80. son bölüm izle)
Söz dizisi 80. son bölüm geçtiğimiz günlerde ekrana geldi ve ardından Söz 81. bölüm fragmanı yayınlandı. Söz 80. son bölümde, Yavuz, Dragan'ı adalete teslim ediyor. Ama ikisi arasındaki savaş henüz bitmiyor. Dragan'ın içeride olması dışarıda yeni tehlikeler doğuruyor. Tim ve Yavuz her an tetikte olası saldırılar için durmadan çalışıyorlar. Yavuz, Linda'dan aldığı önemli bilgilerle büyük patronun peşine düşüyor. Bu sırada Tim Eylem için harekete geçiyor ve onu başına silah dayalı halde buluyorlar. Söz dizisi son bölümde başka neler yaşandı? Söz 80. Bölüm izleme linki ve 81. yeni bölüm fragmanı/önizlemesi haberimizde...
Sozcu.com.tr
Magazin 29 Nisan 2019 - 22:37

SÖZ 81. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

Söz soluksuz izlenen 80. Son Bölümünü yayınladı. Star TV'de yayınlanan Söz 80. son bölümde; Yavuz baş düşmanı ile nihayet sorgu odasında yüz yüze geliyor. Dragan hala kendinden eminken Yavuz ona sözleri ile ders veriyor. Dragan’ın adamı Sadık ise sorguda tehditler savuruyor. İstanbul’da henüz yeni korkunç bir patlama yaşanmışken, eğer Dragan çıkmazsa bu katliamların devam edeceğini söylüyor. Yavuz ve Tim tüm saldırılar için tetikte bekliyorlar. Ama gelmekte olan yeni tehlikenin de farkında değiller. Söz dizisi 81. Yeni bölüm fragmanı ve Söz 80. Son Bölüm izleme sayfası…

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

SÖZ 80. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yavuz azılı düşmanı Dragan’ı yakalıyor. Ama Yavuz tüm öfkesine rağmen onu öldürmeyerek adalete teslim ediyor. Yavuz için henüz hiç bir şey bitmiyor. Yavuz Dragan’ı sorguya çekiyor. Dragan gibileri çok gördüğünü ama sonlarının aynı olduğunu söylüyor. Dragan hala kendinden çok emin. Yavuz ise onu dersini veriyor. Ayrıca Linda’dan aldıkları bilgiler doğrultusunda örgütün başındaki ismin peşine düşüyor. Kopuk ile beraber iz süren Yavuz hedefinde büyük patron var.

TİM VE YAVUZ ZAMANA KARŞI YARIŞIYOR

İstanbul’da korkunç bir patlama yaşanıyor. El Muğdar'ın serbest bırakılması için yapılan katliam yürekleri bir kez daha yakar. Sadık’ın sorguya alınması ile tehdit daha da büyüyor. Sadık, Dragan’ın serbest bırakılmaması durumunda İstanbul’un her yerinde patlamalar olacağını söylüyor. Tüm bu tehditlere rağmen Yavuz ve Eylem Sadık’tan önemli bilgiler ediniyor. Yavuz hemen harekete geçiyor. Tim de İstanbul’da yaşanabilecek yeni hain saldırılara engel olmak istiyor. Tim meydandaki canlı bombaların peşindeyken Yavuz da bu saldırıların arkasındaki asıl kişinin peşine düşüyor. Bu koşuşturmada asıl tehlike de yaklaşıyor.

Son güncelleme: 11:04 - 02.05.2019