Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 82. yeni bölüm ön izleme / fragman yayınlandı! Sarı komutan geliyor! (Söz 81. son bölüm izle)
Söz dizisi 81. son bölüm bu akşam ekrana geldi. Söz 82. Son bölümde Yavuz ve Tim'in teröristlere karşı verdikleri savaş Albay Erdem'in kaçırılması ile yeniden çıkmaza giriyor. Bu arada Linda'nın da durmaya niyeti yok. Şehrin çeşitli yerlerindeki saldırganları harekete geçirerek büyük planı devreye sokuyor. Erdem'in kaçırılması Yavuz için dönüm noktası oluyor. TİM, Erdem'i kurtarmak için hazırlandıkları operasyon öncesi onları komuta edecek isimle karşılaşıyorlar. TİM, gelen isimle büyük şaşkınlık yaşıyor. Söz dizisi son bölümde başka neler yaşandı? Söz 81. Bölüm izleme linki ve 82. yeni bölüm fragmanı hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…
Sozcu.com.tr
Magazin 6 Mayıs 2019 - 22:52

Söz soluksuz izlenen 81. son bölümünü yayınladı. Star TV'de yayınlanan Söz 81. son bölümde; Şehirde patlayan bombanın izleri devam ederken bir yandan TİM diğer yandan Yavuz durmadan, pes etmeden direnmeyi sürdürüyor. Albay Erdem’in kaçırılması ile Yavuz Turhan ile fikir ayrılığına düşüyor. Yavuz, Turhan’dan bir çözüm bulmasını isterken Turhan giderse dönüşünün olmayacağını söylüyor. Erdem’in kaçırılmasını kabullenemeyen Tim ise kurtarma görevi için emirleri alıyor. Ayrıca bu görevde onlara başka bir komutanın liderlik edeceği söyleniyor. Söz dizisi 82. Yeni bölüm fragmanı / ön izlemesi yayınlandı.  Söz 81. Son Bölüm izleme sayfası…

SÖZ 81. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

TİM ve Yavuz büyük tehlikeye karşı zamanla yarışıyor. Linda büyük plan için harekete geçiyor Dost’tan emir geliyor ve şehrin çeşitli yerlerindeki saldırganlar harekete geçiyor. Ama bununla da yetinmiyorlar. Albay Erdem, teröristlerin hedefinde. Dost Erdem’in kaçırılmasını emrediyor. Nazlı babasının yokluğunu fark ediyor ve endişe etmeye başlıyor. Tim Albay Erdem’i bulmak için emir alıyor. Ama onları bu görevde bekleyen büyük bir sürpriz var. Tim’in başına yeni bir komutan geliyor.

‘GİDERSEN BİR DAHA DÖNEMEZSİN’

Yavuz, kafasındaki sorularla baş edemiyor. Albay Erdem’in alınmasının Tim ve Yavuz’u nasıl çaresiz bıraktığını söylüyor. Yavuz, kardeşlerini yalnız bırakmak istemiyor. Turhan, Yavuz’a gidemeyeceğini söylüyor. Yavuz, Albay Erdem’in işkenceden geldiği hali kabul edemeyeceğini söyleyen Yavuz, Turhan’a ‘bul bir yolunu kardeşlerimin yanına döneyim’ diyerek ikna etmeye çalışıyor. Yavuz’un kararlı bakışları Turhan’ı susturuyor. Yavuz vazgeçmeden ‘yok mu bir yolu’ diyerek sorusunu tekrar ediyor. Turhan Yavuz’a ‘gidersen bir daha dönemezsin’ diyerek onu son kez uyarıyor.

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

SARI KOMUTAN DÖNÜYOR

Albay’ın kaçırılması büyük bir kriz oluşturuyor ve bu mesele onur meselesi haline geliyor. Tim zor bir güne ve göreve hazırlanıyor. Tim’e bu görevde yeni bir komutanın önderlik edeceği açıklanıyor. Yavuz üniformasını giyinip silah arkadaşlarının karşısına çıkıyor. Bu büyük sürpriz Tim’i çok şaşırtıyor.

Son güncelleme: 08:16 - 07.05.2019