Sözcü Plus Giriş

Söz 21. bölüm yeni fragmanı yayında! Söz son bölüm izle! İşte ayrıntılar…

Söz 21. bölüm fragmanı yayında! Söz dizisi 20. bölümündeki aksiyon dolu sahneler ile izleyiciye keyifli anlar yaşattı. Son bölümde yaşananların ardından Söz yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Son bölümde neler oldu? İşte son bölüm özeti ve Söz 21. yeni bölüm fragmanı. İşte yeni fragman..

null
Güncellenme: 10:05, 07/11/2017
Söz 21. bölüm yeni fragmanı yayında! Söz son bölüm izle! İşte ayrıntılar…

Söz dizisi son bölümü ile izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşattı. 20. bölüm nefes kesti. Dizinin takipçileri yeni bölümde neler olacak merak ediyor. Son bölümde neler oldu?  Google üzerinden Söz dizisi 21. yeni bölüm fragmanı yayında! İşte yeni fragman..

sozic1

20. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Yavuz hayati bir tercih yapmak zorunda kalır…Yavuz yanı başındaki Agâh tehlikesinden habersizce robot resmin olduğu dosyayı istihbarata ulaştırmak ister ancak Sancar'ı kurtarmaya gelen teröristler işleri değiştirecektir. Bu sırada karŞIlarında Çolak'ı bulan Tim'i ise uzun bir gece beklemektedir. Bir yanda Sancar'ı teslim etmemek ve hastanedeki sivilleri kurtarmak için uğraşan Yavuz, diğer yanda Çolak'ın restorandan yarattığı tehlikeyi önlemek için mücadele edecektir. Yavuz ve Tim'dekilere ulaşamayan Bahar, Güler'in evinde geldiğinde yabancı bir misafirle karşılaşır. Yardım eli uzattıkları bu misafirin onlar için başka planları vardır.Kafasındaki kurşunun intikamını almak isteyen Çolak Yavuz'un gelmesini beklemeden yapar hamlesini. Restorandan gelen son telefon Yavuz'u hayati bir tercih yapmak zorunda bırakacaktır.

SÖZ 20. BÖLÜM İZLE

İŞTE 21. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

sozicİlginizi ÇekebilirSöz dizisi 20. yeni bölümde eller tetikte! 20. bölüm 2. fragman da yayında! Söz 19. bölüm izle!Söz dizisi 20. yeni bölümde eller tetikte! 20. bölüm 2. fragman da yayında! Söz 19. bölüm izle!

 

İlginizi ÇekebilirSöz oyuncu kadrosu ve Söz dizisi konusu (Söz dizisine yeni transfer - Gamze Topuz kimdir?)Söz oyuncu kadrosu ve Söz dizisi konusu (Söz dizisine yeni transfer - Gamze Topuz kimdir?)
Yayınlanma Tarihi:08:24,