Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz Dizisi 28. Bölüm 2. fragmanı geldi! Annem benim her zaman asker olmamı isterdi! Söz Dizisi 27. Bölüm sansürsüz izle!
Söz Dizisi 28. Bölüm 2. fragmanı geldi! Annem benim her zaman asker olmamı isterdi! Söz Dizisi 27. Bölüm sansürsüz izle!
Star TV'nin sevilen dizilerinden Söz'ün 28. Bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni bölüm fragmanında, Yavuz'un annesinin kendisi hakkındaki düşünceleri damga vuruyor. Özellikle Mustafa Kemal ve Seyit Onbaşı'dan söz ettiği bölümler fragmanın en çok ilgi gören bölümleri oldu. Ben bu yükle bu yarayla nasıl yaşarım? sözleri ise herkesin duygusal anlar yaşamasına neden oldu. İşte yeni bölümle ilgili merak edilenler ve Söz Dizisi 27. Bölüm izleme linki.
Magazin 2 Ocak 2018 - 09:54

Söz Dizisi 28. Bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Yavuz’un sözleri öne çıkıyor. Ankara’dan gelen haberle Yavuz görevden uzaklaştırılacak mı? İşte 28. Bölüm fragmanı ve 27. Bölüm izleme linki.

soz28-1

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yavuz, gerçekle yüzleşiyor…

F16'ların hedefinde Hatice'yi bulan Yavuz zor bir karar vermek zorundadır. Diğer tarafta ise TİM sınır kapısına yaklaşan intihar bombacılarını etkisiz hale getirmek için büyük bir risk alacaktır.

Tüm bunlar olurken mühendis Yücel Ertürk Büyükelçinin adamları tarafından kaçırılır. Uçaklarımızın kontrolüne sızmayı amaçlayan Büyükelçi, Çolak için güvenli bir yol hazırlamaya çalışmaktadır. Çolak ise topladığı yüzlerce adamıyla sınırı geçmek için hazırlık yapmaktadır.

soz28-3

Yücel Ertürk'ü kurtarmak için yola çıkan Yavuz ve Tim, Çolak'ın yarattığı tehdidi önlemek için zamana karşı mücadele verecektir. Yavuz ise operasyonunun sonunda hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşecektir.

soz28-5

SÖZ YENİ, BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yavuz babasının Agah olduğunu öğrendikten sonra Ankara’dan gelen bir kararla görevden uzaklaştırılacak mı? Olayın şokunu bir tülü üzerinden atamayan Yavuz görevine konsantre olabilecek mi? İşte yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar…

SÖZ 28. BÖLÜM 1. FRAGMANI

 

SÖZ 27. BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE

SÖZ 28. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

 

Son güncelleme: 11:14 - 03.01.2018