Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 31. bölüm yeni fragmanı izle! Agah’tan Yavuz’a: Aslında hep yanındaydım! Söz Dizisi son bölüm izle!
Söz 31. bölüm yeni fragmanı izle! Agah’tan Yavuz’a: Aslında hep yanındaydım! Söz Dizisi son bölüm izle!
Söz son bölüm izle! Star TV'nin sevilen dizisi Söz 31. yeni bölüm fragmanı izle! Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizisi söz yeni bölümüyle tüm hayranlarını ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Agah'ın Yavuz'la ilgili söyledikler tüm izleyicilerde soğuk duş etkisi yarattı. İşte yeni bölüme dair merak edilenler ve Söz Dizisi son bölüm izleme linki...
Magazin 24 Ocak 2018 - 10:02

Söz Dizisi yeni fragmanı geldi! Yeni fragmana Agah’ın oğlu Yavuz ile olan dokunaklı konuşması damga vuruyor. Detayları Yavuz’a tek tek anlatan Agah, Yavuz’un sorularını yanıtlamak zorunda kalıyor. İşte Söz Dizisi son bölüm izleme linki, yeni bölümde olacaklar ve 31. yeni bölüm fragmanı…

soz31-1

Söz bu Pazartesi’de tüm hayranlarını derinden etkileyeck gelişmelere sahne olacak. Söz takipçilerini harika bir bölüm bekliyor diyebiliriz.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yavuz, tutulduğu hapishanede ölümle burun buruna…

Karabayır'ı vurmak üzere havada olan füzeyi durdurmanın tek yolu Agah'taki kodlardır. Agah'ın ise kodları karşılıksız vermeye niyeti yoktur. Bu pazarlık sonunda Agah'ı öldüren Yavuz bambaşka bir yola sürüklenecektir.

Füze tehlikesini bertaraf eden Tim Yavuz'un Agah'ı öldürdüğü için tutuklandığını öğrenince komutanlarını arkada bırakmamak için Erdem önderliğinde amansız bir mücadeleye girişecektir. Yavuz ise tutulduğu hapishanede ölümle burun burunadır.

soz31-5

Tim tarafından darbe üstüne darbe yiyen Çolak kendine maddi kaynak sağlamak ve sözde masumiyetini kanıtlamak için Yabancı Büyükelçiyle birlikte yeni planlar yapar. Bu plan Tim'in Çolak'la ve beraberindeki terörle olan mücadelesini başka bir boyuta sürükleyecektir. Çolak giderek köşeye sıkışmaya başlamıştır.

Karabayır'a dönen Yavuz artık asker değildir. Agah'ın ölümü ve Yavuz'un tek başına giriştiği bu eylem askerliğinin de sonu olur. Ama bu durum, Yavuz için yeni bir başlangıç olacaktır…

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni fragmanda Agah, Yavuz’la yaptığı özel konuşmada aslında her anında oğlunun yanında olduğunu tüm askeri kariyerçboyunca oula başladığı her gün aslında onun yanında olduğunu ama bunu gizlemek zorunda olduğunu anlatıyor. Bu ülkenin çok sayıda şehit verdiğini, ancak bayarğın dalgalanması için birilerinin büyük fedakarlıklar yapması gerektiğini Yavuz’a anlatıyor. Son sözleri ise Pes etmedik, etmeyiz de… oluyor!

soz31-880

SÖZ 31. BÖLÜM FRAGMANI

SÖZ 30. BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE

Son güncelleme: 08:13 - 25.01.2018