Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz Dizisi 34. bölümüne ait iki yeni fragman birden yayınlandı! Söz son bölüm izle!
Söz Dizisi 34. bölümüne ait iki yeni fragman birden yayınlandı! Söz son bölüm izle!
Yeni bölüm fragmanında Karabatak yaralanıyor. Nazlı kaçırılıyor. Çaylak ve Keşanlı'ya ise ulaşılamıyor. Yeni fragmanlarda Yavuz'un asker arkadaşlarıyla vedalaşırken hakkınızı helal edin demesi yürekleri burkuyor. İşte Söz Dizisi yeni bölüm fragmanları ve Söz Son bölüm izleme linki...
Magazin 17 Şubat 2018 - 12:02

Peş peşe gelen fragmanlar Söz Dizisi’ni yakından takip edenler için büyük sürpriz oldu. Yeni fragmanda kaçırılan Nazlı bulunabilecek mi? Kaybolan Çaylak ve Keşanlı bulunabilecek mi? İşte yayınlanan 2 yeni fragman ve Söz son bölüm izleme linki…

soz34-2-3-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Çolak Time karşı tuzak kuruyor…

Uyuşturucu operasyonunda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olan timi operasyon sonunda kritik bir görev beklemektedir.

Derman'ın planı sonucunda araçlarında bir bombayla kalan Kenan Müdür ve Erdem Yarbay bu kıskaçtan kurtulmak için riskli bir plan yapar. Bu planda timin de kritik bir görevi vardır. İkiye ayrılan tim, bir yandan uyuşturucu dolu kamyonu sağ salim emniyet güçlerine teslim etmek için uğraşırken, diğer yandan Kenan Müdür'ün arabasına koyulan bombayı imha etmek için mücadele eder.

soz34-2-3-2

Hastanede ölümle pençeleşen Safiye için artık Bahar'ın yapacağı bir şey yoktur. Üstelik Safiye'nin hayatına mal olan tehlike artık çok daha yakınlarındadır.

Harekatın başka bir safhaya geçmesiyle yeni bir kara birliği sınır dışına sevk edilir. Tim bu sevk sırasında önemli bir görev alır. Çolak'ın time karşı kurduğu tuzağı bertaraf etmek çok kolay olmayacaktır.

SÖZ 34. BÖLÜM 2. FRAGMANI


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nazlı'nın hayatı timin yetişmesine bağlı…

Dört bir yanı teröristler tarafından sarılan Tim köşeye sıkışmıştır. Amansız bir mücadelenin tam ortasındayken Agah’ın sürpriz planı bütün dengeleri değiştirir.

soz34-2-3-4

Derman’ın emriyle adamları hemen harekete geçer. Derman’ın adamını teşhis eden Nazlı, hain bir tuzakla kaçırılır. Tim hemen harekete geçer. Karabatak yaralı olmasına rağmen canını dişine takıp Nazlı’yı bulmak için yemin eder. Zamana karşı kıyasıya bir yarış başlar. Eğer Tim zamanında yetişemezse Nazlı’nın hayatı sona erecektir.

Bu sırada Yavuz da annesinin katiliyle ilgili babasından şok edici bir bilgi öğrenir.

soz34-2-3

Keşif ekibine katılan Keşanlı ve Çaylak ise beklemedikleri bir saldırıyla karşı karşıya kalırlar. Çatlak ağır yaralanır. Üstelik bir harabede sıkışırlar ve yardım çağrılarını kimse duyamaz. Çaylak, Keşanlı’nın kollarında şehit olmak üzeredir.

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

SÖZ 34. BÖLÜM 3. FRAGMANI