Söz dizisi 82. yeni bölüm fragmanı yayında! Yavuz fırtına estirecek!

Söz dizisi 82. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yeni fragmanda; Yavuz, Albay Erdem için üniformasını giyiyor. Erdem ise kansızlara direnmeye çalışıyor. Tim zorlu görev için harekete geçiyor. Ama Erdem askerlerini tehlikeye sokmak istemiyor ve şehit olmaya razı olduğunu söylüyor. Bu sırada Kouk da haklı davasından vazgeçmiyor. Söz dizisi 82. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

SÖZ 82. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

SÖZ 81. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU

TİM ve Yavuz büyük tehlikeye karşı zamanla yarışıyor. Linda büyük plan için harekete geçiyor Dost’tan emir geliyor ve şehrin çeşitli yerlerindeki saldırganlar harekete geçiyor. Ama bununla da yetinmiyorlar. Albay Erdem, teröristlerin hedefinde. Dost Erdem’in kaçırılmasını emrediyor. Nazlı babasının yokluğunu fark ediyor ve endişe etmeye başlıyor. Tim Albay Erdem’i bulmak için emir alıyor. Ama onları bu görevde bekleyen büyük bir sürpriz var. Tim’in başına yeni bir komutan geliyor.

‘GİDERSEN BİR DAHA DÖNEMEZSİN’

Yavuz, kafasındaki sorularla baş edemiyor. Albay Erdem’in alınmasının Tim ve Yavuz’u nasıl çaresiz bıraktığını söylüyor. Yavuz, kardeşlerini yalnız bırakmak istemiyor. Turhan, Yavuz’a gidemeyeceğini söylüyor. Yavuz, Albay Erdem’in işkenceden geldiği hali kabul edemeyeceğini söyleyen Yavuz, Turhan’a ‘bul bir yolunu kardeşlerimin yanına döneyim’ diyerek ikna etmeye çalışıyor. Yavuz’un kararlı bakışları Turhan’ı susturuyor. Yavuz vazgeçmeden ‘yok mu bir yolu’ diyerek sorusunu tekrar ediyor. Turhan Yavuz’a ‘gidersen bir daha dönemezsin’ diyerek onu son kez uyarıyor.

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

SARI KOMUTAN DÖNÜYOR

Albay’ın kaçırılması büyük bir kriz oluşturuyor ve bu mesele onur meselesi haline geliyor. Tim zor bir güne ve göreve hazırlanıyor. Tim’e bu görevde yeni bir komutanın önderlik edeceği açıklanıyor. Yavuz üniformasını giyinip silah arkadaşlarının karşısına çıkıyor. Bu büyük sürpriz Tim’i çok şaşırtıyor.

İşte reyting yarışının galibi İlginizi Çekebilir İşte reyting yarışının galibi

 

Aytaç Şaşmaz kimdir? İlginizi Çekebilir Aytaç Şaşmaz kimdir?