Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz dizisinden hayranlarını üzecek haber! Söz dizisi final yapıyor
Söz dizisinden hayranlarını üzecek haber! Söz dizisi final yapıyor
Heyecan ve aksiyon dolu hikayesiyle pazartesi akşamlarına damgasını vuran Söz dizisi final yapıyor. 3 sezondur izleyenleri ekran başına kilitleyen, sosyal medyanın en konuşulan projeleri arasında yerini alan Söz, 84. bölümüyle son kez izleyici karşına çıkacak.
Magazin 27 Nisan 2019 - 22:58

Yapımını TIMS&B Productions’un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği Söz sezon sonunda final yapıyor.  Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı Söz 80. bölümüyle 29 Mayıs Pazartesi Star'da.

SÖZ DİZİSİ FİNALE DOĞRU

Birbirinden başarılı isimlerden oluşan dev oyuncu kadrosu, heyecan ve aksiyon dolu hikayesiyle pazartesi akşamlarına damgasını vuran Söz ekranlara veda ediyor. 3 sezondur izleyenleri ekran başına kitleyen, sosyal medyanın en konuşulan projeleri arasında yerini alan Söz, 84. bölümüyle son kez izleyici karşına çıkacak. Dev prodüksiyonuyla Türk televizyon tarihinde bir çok ilke imza atan Söz, finale doğru artan heyecan dolu hikayesiyle de yine çok konuşulacak.

Son güncelleme: 10:32 - 28.04.2019